Çözüldü YouTube Otomatik Abone Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EmreSzZ

Femtopat
Merhabalar benim bir YouTube kanalım var daha önce abone kasma sitelerine girmiştim artık girmiyorum. Şifreyi de unuttum zaten, kanalım kendiliğinden abone oluyor. Millete VPN'de kaldırdım 300 abone olmuş. Nasıl düzelecek bu? Birisi yardım etsin lütfen.

Çözüm
Youtube hesabınızın olduğu google hesabının ayarlarından "tüm cihazlardan çıkış yap" seçeneğini seçerseniz belki düzelir.
Hesap çalınmış çok belli.

Sonra şifremi unuttumdan şifre değiştir. Çözülürse çözülür, başka bir şeyle olmaz.

Hesap çalınmamış olabilir. Bir arkadaşım instagram için benzer bir sistemden bahsetmişti. Bir bot var, bu bota hesabını giriyorsun, bot takipçi sayılarını artırıyor. Benzer şekilde eğer burda da hesap bir yerlere girildiyse, halen açık olabilir botu.

Benim eski kanalım da da aynı şey var. Bir sürü kanala abone olmuş. Çalındı mı bilmiyorum ama çalındıysa durum kötü çünkü şifresini bilmiyorum.

Merhabalar benim bir YouTube kanalım var daha önce abone kasma sitelerine girmiştim artık girmiyorum. Şifreyi de unuttum zaten, kanalım kendiliğinden abone oluyor. Millete VPN'de kaldırdım 300 abone olmuş. Nasıl düzelecek bu? Birisi yardım etsin lütfen.
hangi hile sitesi :D ciddi ciddi hangisi?

Geri
Yukarı