YouTube otomatik çeviri çalışmıyor

burak1453

Hectopat
Daha fazla  
YouTube otomatik çeviri çalışmıyor. Siz de bir kontrol edip bana geri dönüş yapabilir misiniz? 3 bilgisayarda denedim olmadı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu veya herhangi bir videoda otomatik alt yazı oluşturma seçeneğinde bir dil seçtiğimde alt yazı kayboluyor. Dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler.

Bilgisayarın altını üstüne getirdim kimse youtube konduramıyor tabi kaç kere eklentileri kaldırdım kaç kere chrome sildim kurdum bir bilseniz. Teşekkürler cevaplarınız için.

Bende bayadır problem benim pcde diye düşünüyordum. keşke benim pc de olsaydı çözerdim bir şekilde
Türkçe otomatik altyazı sorunu Kendiliğinden bir kaç saat sonra çözüldü . Youtube de genel bir sorun oluştu sanırım. Ara sorun tekrarlıyor nadirde olsa bir kaç kere sayfayı yeniliyorum düzeliyor.

Bende 1 haftadır bazı videolarda bu sorunu yaşıyordum . Bazen düzeliyor bazen düzelmiyor anladığım kadarıyla kullanıcı ile alakalı değil ama yinede bir çözüm bulan paylaşırsa çok iyi olur .Şu an mesela çalışmıyor ve araştırma için izlemem gereken bir video var :( anlayamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı