Youtube'de Videoların Otomatik Oynamasını Engelleme

emrah_8

Kilopat
Makaleler
3
Youtube'de videoların otomatik oynamasını nasıl engelleyebilirim? Mesala, bir video altındaki yorumları okumak için girdiğimde hemen videoyu tekrar yüklemeye çalışıyor ve kota gidiyor. Flash Block Youtube'de çalışmıyor. Bildiğiniz başka uygulama var mı? (Browser, Chrome)

Son düzenleyen: Moderatör:
Burayı kapatmanız yeterli. Biraz reklam gibi oldu. :D

capture-20170825-225245.png

Deniz Bilgin Metrica
Arkadaşlar, onu biliyorum. Onu sormuyorum, sorduğum soru: Youtube'de bir videoya tıklayınca hemen oynamaya başlıyor. Bunu nasıl engelleyebilirim? Bir video izledim diyelim, bir süre sonra yorumlar kısmına bakmak istediğimde, video tekrar yükleniyor. Gereksiz yere kota yiyor. Tamam, bir anda fazla götürmüyor ama bunu defalarca tekrar ettiğimizi düşününce önemli bir nokta bence. :)

(TDK'kadrolaşamamış saygı değer moderatörleri , böyle liseli kızlar gibi trip atar gibi insanları banlamayı ne zaman bırakacaksın merak ediyorum? Hani izlediğiniz çalışma verimli olsa anlayacağım, lakin kişi hangi imla hatasından ötürü banlandığını bilmiyor. Birde konu başlığını beğenmedim cezası varki dillere destan. Sırf bu kaliteli, bilgili arkadaşlar için buradayım, yoksa ne size nede saçma kurallarınıza tahammül etmek işkenceden farksız. Bu konuyu açarken de zaten gene banlayacaklardır, en azından konu amacına ulaşsa diyordum. Yanıltmadınız.. Kişilere ceza verip, adı Türkçe'ye saygılıyız ayağına yatacağınıza, en azından hatalı yazan kişilerin mesajlarına, hatasını gösterir bir ibare bıraksanız, ceza vermekten daha çok faydanız dokunur...)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı