YouTube otomatik çeviri çalışmıyor

Altyazılarda önce İngilizce otomatik olarak çıkıyor. Otomatik çevire bastıktan sonra, Türkçeyi seçince çeviri kapanıyor. Bu durumda sağ alt köşedeki ikona sürekli basıp kapatıp açıp, (sağ alt köşede altyazılar ikonu var), video oynarken o ikona sürekli ara ara basınca bazen geliyor, bazen de gelmiyor. Hiçbir şey yapmazsanız hiç gelmiyor.

Altyazılarda önce İngilizce otomatik olarak çıkıyor. Otomatik çevire bastıktan sonra, Türkçeyi seçince çeviri kapanıyor. Bu durumda sağ alt köşedeki ikona sürekli basıp kapatıp açıp, (sağ alt köşede altyazılar ikonu var), video oynarken o ikona sürekli ara ara basınca bazen geliyor, bazen de gelmiyor. Hiçbir şey yapmazsanız hiç gelmiyor.
Belirsiz olsa bile bir çözüm önerisi . Teşekkür ederim :) bugün denicem .
sorun güncel :(

Son düzenleme:
Bir haftadır aynı sorunu bende yaşıyorum. Tüm eklentileri kaldırdım, yeni eklentiler bulup kurdum fakat nafile. Bundan bir ay kadar önce de aynı sorun olmuş iki, üç gün sonra düzelmişti. Fakat bu defa Youtube translate problemi çok uzun sürdü. Geçtiğimiz aylarda, Youtube sitesinin seçtiğimiz bir çeviri dilini sürekli olarak anımsamasını öneren bir e-posta göndermiştim. Acaba, diyorum..! Önerimi ciddiye aldılar da üzerinde mi çalışıyorlar :)

DNS değiştirmek ve kaldırmak da, işe yaramadı.

Son düzenleme:
Sadece buraya yazmak için foruma kaydoldum. Otomatik çeviri özelliği bikaç gün önce denediğimde hintçe ye hatta tacik diline bile çeviriyordu fakat şuan hiçbir dile çevrilmiyor. Sadece herhangi bir dilde altayızı eklenerek yüklenmiş videolarda çeviri oluyor. İngilizce'nin otomatik olarak oluşturulduğu videolarda çeviri özelliği inaktif. Youtube destek ekibine mail attım sadece içerik üreticilerine destek oluyoruz dediler :))

Hala çözüm bulan olmadı mı? Tüm yöntemleri denedim ama nafile olmuyor. 3-4 gündür bozuldu ve çalışmıyor. Eklentileri bile denedim yine olmuyor. Lütfen bir çözüm bulan olursa hortlatsın beni.

Geri
Yukarı