Youtube "Oynatma kısa süre içinde başlamazsa..." Hatası

FBThane

Decapat
Dün ekran kartımı güncellemek için Driver Pack online adlı programı indirdim, otomatik olarak sürücüleri güncellemesine izin verdim. Bugün baktığımda Youtube da herhangi bir video açtığımda bu hatayı veriyor. Lütfen yardım edin.

374964

Dün ekran kartımı güncellemek için Driver Pack online adlı programı indirdim, otomatik olarak sürücüleri güncellemesine izin verdim. Bugün baktığımda Youtube da herhangi bir video açtığımda bu hatayı veriyor. Lütfen yardım edin.

Eki Görüntüle 374964
Kaspersky Free Edition'u indir, kur. Daha sonra tam sistem taraması yap. Malware bulaşmış olma ihtimali yüksek. Çünkü dediğiniz programı zamanında ben de kurmuştum bir yığın sıkıntı oluşturmuştu bana.

Bu tarz programları tavsiye etmiyoruz. Gelecek zamanda format atarsan, sürücüleri elle indirip kurmanı tavsiye ederim. Bulamadığın sürücü olursa, Technopat Sosyal'e her zaman danışabilirsin.

Şu an, DDU ile grafik sürücülerini silip, ekran kartına göre sürücü(leri) elle indirip kurmalısın.
AMD için buradan.
NVIDIA için buradan.
Intel için buradan.

DDU ile sürücüleri kaldır. Nvidia'nın sitesinden ekran kartının en yeni sürücüsünü indir. Eğer olmaz ise sistem kurtarma yap o da olmuyorsa format at. Bir daha lütfen bu tür programları kullanmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun güncel olarak bende de var ve ben de FBThane nin yaptıklarını yaptığım için bu duruma geldim çözüm önerisi olan varmı?
Aynı sorunu ben de yaşıyorum birkaç gündür.
Google Chorme ile sorun oluyor ama Firefox ile sorun yok.
Reis sen çözüm bulabildin mi halim meçhul vallahi sıkıntılar ardarda geliyor.
çözebilen yok mu hala ?

Eki Görüntüle 374964
Sen sorunu çözebildin mi dostum?

Son düzenleme:
Aynı sorun güncel olarak bende de var ve ben de FBThane nin yaptıklarını yaptığım için bu duruma geldim çözüm önerisi olan varmı?

çözebilen yok mu hala ?

Hayır dostum.

çözebilen yok mu hala ?

Tek çözüm format atmak.

Bence Win10 ile ilgili sıkıntılar oluyor güncellemelerle. Nasıl düzelir bilmiyorum. Ama Firefox pek sorun çıkartmıyor. Google Chorme'da sanırım Flash Player ile ilgili sorun da var gibi. Çözemedim. Böyle giderse ben de format atacağım. Zaten sevmiyorum şu Win10'u bir de böyle tuhaflıklar olunca daha da sinir bozuyor. Format atmak sorun değil de programları tekrar kurmak, sürücüleri güncellemek falan zaman kaybı.

Bence Win10 ile ilgili sıkıntılar oluyor güncellemelerle. Nasıl düzelir bilmiyorum. Ama Firefox pek sorun çıkartmıyor. Google Chorme'da sanırım Flash Player ile ilgili sorun da var gibi. Çözemedim. Böyle giderse ben de format atacağım. Zaten sevmiyorum şu Win10'u bir de böyle tuhaflıklar olunca daha da sinir bozuyor. Format atmak sorun değil de programları tekrar kurmak, sürücüleri güncellemek falan zaman kaybı.
Biliyorum 3 gündür falan neredyese sürücüleri güncelliyorum hepsini kaldırıp baştan yüklüyorum ama sonuç yok. 3 günüm bununla geçti yani zaman kaybından da öteye geçti bu problem.

Biliyorum 3 gündür falan neredyese sürücüleri güncelliyorum hepsini kaldırıp baştan yüklüyorum ama sonuç yok. 3 günüm bununla geçti yani zaman kaybından da öteye geçti bu problem.
Hiç sorma, en son format atarken şu Win10 denen sistemi kurmakla 2 hafta uğraştım. En az 5-6 defa format attım PC'ye. En sorunsuz hale geldiğinde bıraktım artık uğraşmayı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı