Youtube Oyun Kanalımı Nasıl Büyütebilirim?

Dostum en popüler oyunları oynayarak ve kanalını yaymak için gerekli işlemleri yaparak büyütebilirsin yaymak derken illa reklam vermek değil oyun gruplarında ve sayfalarında vs. yayınlayabilirsin. Battlefield Online videoları çoğu kişinin ilgisini çeker. Ne kadar nefret etsemde çoğu kişi minecraft yayını yapıyor. Witcher 3 oynamaya başlamanı tavsiye ederim ve videolarda insanları etkileyici konuşmaya bak ve fazla uzun videolar çekme. 30 Dakika'yı geçmemesi iyi olur.

Merhaba arkadaşlar,abiler,ablalar. YouTube'de bir oyun kanalı açtım. Oyunlar dışında bilgisayar programları hakkında nasıl yapılır? Videoları çekmeyi planlıyorum. Yaşım 15. Bu kanalı nasıl büyütebilirim?Hangi oyunların videosu çok izlenir? Tavsiyede bulunursanız sevinirim.(Lütfen dalga geçmeyin.)
Kanal Linki:Semendre - YouTube
Arkadaslar
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu da benim kanalim arkadaş gibi ben de büyümeye çalışıyorum sizce gideri var mı nelere yanlış yapıyorum ne yapmalıyım

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı