Çözüldü YouTube Premium 18 yaş altı alınabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Soft Donanım

Hectopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Kendime aile büyüğümün kartı ile YouTube Premium alacağım. Alınabilir mi? Yoksa Google hesabımın yaşını 18 olarak ayarlamak zorunda kalacağım.
Sorum açık ve net.

Çözüm
Aile büyüğümün kartı ile alacağım alınır herhalde. Siz 17 yaşında aldıysanız sorun olmuyor demek ki. Yanıtınız için teşekkür ederim, birkaç kişinin daha yazmasını bekleyeceğim.

@Emircan74i39 Google'da yaşım 15.

Alın hocam bir problem çıkmaz 18 yaşına falanda gerek yok hesabınız çocuk profili olmasın yeter.
Kendime aile büyüğümün kartı ile YouTube Premium alacağım. Alınabilir mi? Yoksa Google hesabımın yaşını 18 olarak ayarlamak zorunda kalacağım.
Sorum açık ve net.

Ben Papara ile almistim sizde alabilirsiniz yaşım 17.

Ve Papara'da gerçek yaşım varken Google'da 1978 doğumluyum:D

Ben Papara ile almistim sizde alabilirsiniz yaşım 17.

Aile büyüğümün kartı ile alacağım alınır herhalde. Siz 17 yaşında aldıysanız sorun olmuyor demek ki. Yanıtınız için teşekkür ederim, birkaç kişinin daha yazmasını bekleyeceğim.

Alın hocam bir problem çıkmaz 18 yaşına falanda gerek yok hesabınız çocuk profili olmasın yeter.

Çözüm

Teşekkürler, videolarım bilgisayar üzerine ve sesli değil sadece müzik var ve ciddi videolar. Yani kısaca dediğiniz gibi çocukça bir profilim yok. Sorun çıkmaz o zaman. :)

Teşekkürler, videolarım bilgisayar üzerine ve sesli değil sadece müzik var ve ciddi videolar. Yani kısaca dediğiniz gibi çocukça bir profilim yok. Sorun çıkmaz o zaman. :)

Çocukça derken içerikten bahsetmiyorum Google hesabınızın yetişkin mi çocuk profili olup olmadığını sordum.

Google hesabınızın yetişkin mi çocuk profili olup olmadığını sordum.

Nasıl yani? Yaş 15 olarak ayarlı dediğiniz olay tam olarak nedir?

Başarıyla satın aldım, konu kilitlenebilir yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim.

1662740215635.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı