YouTube Premium/Music mi daha mantıklı Spotify mı?

Overwatch Sefiri

Hectopat
Yer
Kocaeli
YouTube Premium Music 30TL, Spotify ise 40TL sizce hangisini almalıyım? Yıllardır Spotify kullandım YT Music'in çöp olduğuna inanıyorum ama Premium'la birlikte 10TL daha ucuz sizce hangisini almalıyım?

Bende YouTube Premium var. Gençler ise benim oğlum da dahil Spotify seviyor. YouTube Premium avantajı ise yine YouTube reklamsız ve indirme desteği vermesi de denilebilir.

Kütüphane olarak ikisinin de birbirini tamamladığı yerler oluyor fakat YT Music genel olarak daha geniş bir kütüphaneye sahip. Ses kalitesi olarak biraz daha kaliteli ama oturup dikkat ederek dinlemediğiniz sürece fark etmezsiniz zaten.

YouTube Premium Music 30TL, Spotify ise 40TL sizce hangisini almalıyım? Yıllardır Spotify kullandım YT Music'in çöp olduğuna inanıyorum ama Premium'la birlikte 10TL daha ucuz sizce hangisini almalıyım?

Müzik sayısı çok daha fazla, arayüzü daha yeni ve Premium ile gelmesi çok iyi YT Music'in ama ne yaptıysam alışamadım ben.

Premium ile birlikte gelmesi YT Music'in avantajı. Ben senelerin alışkanlığı olduğu için Spotify kullanıyorum. Fakat içerik çokluğu ve aradığınız her şarkıyı bulmak için YT Music tercih edilebilir.

Geri
Yukarı