YouTube Premium/Music mi daha mantıklı Spotify mı?

Haha bunu YT Music kullanan sen mi söylüyorsun? Türkiye'de olsa TIDAL alırım zaten.
Evet ben söylüyorum. YT Music ses kalitesi için kullanılmaz, koca YouTube arşivi için kullanılır. Ben de öyle kullanıyorum zaten. iPhone kullanırken ALAC müzikler dinlerdim, telefon 32 GB ama müziklerim 3-4 GB ve 20 taneydi. Sen zaten baştan kararını vermişsin dostum.

Ben Spotify'a alıştığım için onu kullanıyorum. YouTube Music'te kullanılabilir ama, Spotify'dan çok bir eksiği yok. Ses kalitesi olarak az fark var aralarında.

Ben Spotify'a alıştığım için onu kullanıyorum. YouTube Music'te kullanılabilir ama, Spotify'dan çok bir eksiği yok. Ses kalitesi olarak az fark var aralarında.

Bu konuda size katılıyorum. Airpods üzerinden dinliyorum müziklerimi ve beni çok rahatsız edecek kadar bir fark hiç görmedim. Belki daha yüksek performanslı kulaklıklar üzerinde fark biraz daha belli olabilir.

Bence kesinlikle Spotify ikisini de kullanan biri olarak söylüyorum YouTube Music çok daha çok sıradan eski mixleri gösterirken Spotify size sürekli yeni mixler ve dinlediğin müziklere benzer öneriler sunuyor.

Valla beyler aldım bunu. Herkese bol şans.

Screenshot_1.png

Yeni konular

Geri
Yukarı