YouTube reklam engelleme için kesin çözüm var mı?

Böyle ucuz bir şey için adblocker kullanmak bence saçma hocam.
Kullananı da anlıyorum, premium alanı da. Benim için premium çok mantıklı mobil, tv ve ps5'ten kullanıyorum. Hepsine adblock kurmak ya da ona özel tarayıcı kullanmak çok yoruyor. Tertemiz böyle 6 kişi kullanıyoruz miss

Kullananı da anlıyorum, premium alanı da. Benim için premium çok mantıklı mobil, tv ve ps5'ten kullanıyorum. Hepsine adblock kurmak ya da ona özel tarayıcı kullanmak çok yoruyor. Tertemiz böyle 6 kişi kullanıyoruz miss
Mobil için çok mantıklı hocam. 2 dk bir reklam geliyor kafayı yersin. 😄

Opera GX'in kendi reklam engelleyicisi var. Direkt ona geçebilirsin. Bende Chrome kullanıyorum. YouTube Twitch falan izlerken Opera'dan izliyorum

Arkadasım niye ugrasıyorsunki ver parayı al 30tl paparayla 20tl dusuyor 10tl cebinde 20tl veremicek kadar acizmisin
Youtube Premium'dan benim de haberim var demek ki kullanmak istemiyorum alacak olsam bu konuyu açmazdım zaten akıl var mantık var konuyu iki gün önce çözdüm zaten rahat olun bir de aynı şeyi defalarca yazmışlar konuda, neyse.

Kesin olarak bir çözüm var mı? uBlock Origin ile ön belleği temizleyip, güncelle yapıyorum ama yine reklam çıkıyor.

Şu an en kolay ve en net çözüm Brave kullanmak Brave'nin kendi reklam engelleyicisini algılayamıyor.

Ben kendimi Opera GX kullanmaya zorluyorum reklamlar için Chrome o kadar çok alışmışım ki çok zor geliyor 😣

Choromeye reklam engelleyici eklemek yerine neden Opera GX kullanıyorsunuz ki ayrıca Opera GX berbat denilebilecek seviyede bir tarayıcı zaten güvenlide değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı