YouTube reklam engelleyici artık Chrome'da çalışmıyor

filtrelerimden şu kodu yazarak sorunu çözebilirsin.

www.youtube.com##ytd-popup-container.ytd-app.style-scope
youtube.com##+js(set, yt.config_.openPopupConfig.supportedPopups.adBlockMessageViewModel, false)
youtube.com##+js(set, Object.prototype.adBlocksFound, 0)
youtube.com##+js(set, ytplayer.config.args.raw_player_response.adPlacements, [])
youtube.com##+js(set, Object.prototype.hasAllowedInstreamAd, true)

Eki Görüntüle 1984055
Bunu yazınca video uyarısı kalktı 👍

Android için Youtube ReVanced araştırınız hocam kullanıyorum sorun yok. Orijinal Youtube uygulamasının üzerinde mod kuruyorsunuz istediğiniz patch'leri (yamaları) seçip kuruyorsunuz hem daha güvenilir oluyor hem de sorunsuz çalışıyor.
Yükledim. Android telefonda 1 - 2 dk sonra takılmaya başlıyor.

Filtrelerimden şu kodu yazarak sorunu çözebilirsin.

www.youtube.com##ytd-popup-container.ytd-app.style-scope
youtube.com##+JS(set, YT. Config_. Openpopupconfig. Supportedpopups. Adblockmessageviewmodel, false)
youtube.com##+JS(set, object. Prototype. Adblocksfound, 0)
youtube.com##+JS(set, ytplayer. Config. Args. Raw_player_response. Adplacements, [])
youtube.com##+js(set, Object.prototype.hasAllowedInstreamAd, true)

Eki Görüntüle 1984055

Kral sağ olasın ya, arada bir video izliyorum zaten onda da reklam çıkıyordu hep sağ ol. Para vermekte mantıksız benim için.

Herkese merhaba, senelerdir uBlock Origin adlı uzantıyı kullanıyordum fakat bugün bir video açtığımda videoyu oynatmadığını gördüm. Bunun güncel olarak bir çözümü var mı yoksa Brave gibi farklı bir tarayıcıya mı geçeyim? Teşekkür ederim herkese, iyi sosyaller.
Operada'da çalışmıyor ; tek güvendiğim tarayıcıydı...

Dün akşam bende de uyarı verdi 3-5 kez. YouTube için AdBlock isimli uzantıyı Chrome ekledim, şu an sorun yok. Bu arada en ucuz YouTube Premium kaç TL alınıyor?

Bilmem fark eden oldu mu?
Bu aralar reklam engelleyici engellenmez oldu.
Ama reklam engelleyici çalışırken artık yorumlar düzenlenip silinemiyor.
Reklam engelleyici kapalıysa edit / sil komutları aktif oluyor.

Geri
Yukarı