YouTube reklam engelleyici kullanımına izin vermiyor

Bunlarla uğraşmak yerine aylık 30 TL verseniz daha mantıklı değil mi? Papara ile 20 TL'ye düşüyor. 1 2 günlük dolmuş-tramvay parası etmiyor bile...

Hocam para sıkıntı değil YouTube bu işi sıkılaştırmaya başladıkça zam alacak 30 TL olacak 100 150 TL. Ben 100 TL'yi sadece reklam çıkmaması içinde vermem ekstra bir özellik sunmuyor ki vereyim.

Konuyu biraz okusanız keşke derdimiz para değil. 30 lirayla sınırlı kalacak şey değil bu iştahları kabardıkça zam çakacaklar. En baştan tepki göstermek gerekiyor.
Pardon hocam konuya çok fazla bakmadım. 6 sayfa olduğu için 1 2 sayfaya baktım geçtim. En fazla ne kadar olabilir ki fiyatı? Zaten hem her şeye zam geliyor, hem dolar yükseliyor. Yılbaşından sonra 50 olsa yeridir.

Hocam para sıkıntı değil YouTube bu işi sıkılaştırmaya başladıkça zam alacak 30 TL olacak 100 150 TL. Ben 100 TL'yi sadece reklam çıkmaması içinde vermem ekstra bir özellik sunmuyor ki vereyim.
O kadar olacağını düşünmüyorum ama olursa büyük çok büyük sorunlar olur. Diğer ülkeleri bilemem ama Türkiye'de premium kullanıcı sayısı %50den fazla düşer.

O kadar olacağını düşünmüyorum ama olursa büyük çok büyük sorunlar olur. Diğer ülkeleri bilemem ama Türkiye'de premium kullanıcı sayısı %50'den fazla düşer.

150 TL abartı hocam ama yılbaşına kadar 60 70 TL'yi bulur gibime geliyor, ama bu YouTube sağı solu belli olmaz.

İstedikleri mesajları yollasınlar, her türlü korunmayı aldık.

Dosya Ekleri

• Screenshot_4.jpg
    Screenshot_4.jpg
    27,1 KB · Görüntüleme: 60
Pardon hocam konuya çok fazla bakmadım. 6 sayfa olduğu için 1 2 sayfaya baktım geçtim. En fazla ne kadar olabilir ki fiyatı? Zaten hem her şeye zam geliyor, hem dolar yükseliyor. Yılbaşından sonra 50 olsa yeridir.
Şunu dandik siteler yapsa bir şey demem adamlar paraya sıkışmış derim ama koskoca Google'ın bunu yapması gerçekten utanç verici. Dünyanın en büyük şirketlerinden birisi 10-20 dolar için gözü karartmış. Google gibi bir şirketin zarar ettiğini de sanmıyorum sadece amaçları tekelliğin verdiği cesaretle daha fazla para.

Bunlarla uğraşmak yerine aylık 30 TL verseniz daha mantıklı değil mi? Papara ile 20 TL'ye düşüyor. 1 2 günlük dolmuş-tramvay parası etmiyor bile...
Ben inat ettim, Youtube ne kadar uğraşırsa uğraşsın Premium hesabı aldırmak için, ben de inada inat almayacağım ve adBlock kullanacağım inadına. Bir şeyleri kısıtlayarak bana hiçbir güç o saçma şeye para verdirtemez. Reklamsız kullanmak için para vereceğim aylık, he? Yok öyle bir dünya.

Hadi diyelim adBlock'u kökünden engellediler. Ne kadar sürüyor bir reklam? Maksimum 15 saniye. Hatta bazen 5 saniye sonra da atlatabiliyor. İzlerim, devam ederim videoma.

Ne kadar sürüyor bir reklam? Maksimum 15 saniye. Hatta bazen 5 saniye sonra da atlatabiliyor. İzlerim, devam ederim videoma.

Başta ve sonda var. Ayrıca 5dk da bir reklam geliyor. Geçilemeyen reklam olması lazım. Reklam engelleyiciler eninde sonunda kullanılamaz hale gelir. Belki 1 yıl belki daha uzun yıllar sonra. İlle de kullananlar olursa siteden geçici uzaklaştırma da alabilirler. Premium fiyatı ciddi miktarda yükselmediği sürece iptal etmem şu anlık. YouTube'da Türkiye'ye özel fiyatlandırma ile işi çözer diye düşünüyorum. Gidip te fiyatları uçurup müşteri kaybetme riskine girmez.

Edit: Bilgisayarda o reklam engelleyiciler işe yarıyor ama telefonda da çalışıyor mu? Yani hem telefon hem bilgisayardan kullanıyorum. Birinde reklam engelleyici olup diyerinde çalışmaması sorun çıkarır bana.

Geri
Yukarı