YouTube reklam engelleyici kullanımına izin vermiyor

Şu an YouTube vs uBlock Origin yarışını izliyoruz. 🏁 AdGuard'tan devamke reklam yok, bildirim yok daha ne olsun. 😎

Ben AdGuard kullanıyorum. Hala bildirim çıkıp duruyor. Neredeyse bütün engelleyicileri denedim hala çıkıyor ya. Bildirimi kapatayım derken işin Bug'ını buldum. Ama yine de her çıktığında sinir oluyorum.

Her türlü reklam engelleyiciler kazanır, YouTube kaybeder. 😉
Aksi bir durum şirketlerin bizi daha çok sömürmesine yol açardı zaten, bakmayın siz şimdi ucuz olduğuna. Eğer YouTube reklam engelleyicileri tam olarak engelleyebilseydi fiyatları siz tahmin edin.

Ayrıca 2K için ek paket, 4K için ek paket... Bu böyle gider. :D

Merhaba arkadaşlar , AdGuard için kendi yaptığımı anlatıyorum 4-5 videoda denedim reklam gelmedi ve pop-up , dizi reklamları, karılı reklamlar falan da görünmüyordu anasayfada.

1. Eklentiye tıkladığımızda böyle bir ekran açılıyor . Ayarlar tuşuna basıyoruz.

Ekran Alıntısı.PNG

2. Sonra bu ekrandan size tavsiye edeceğim ayar "Filtreleri otomatik güncelle" ayarını "Varsayılan" değil de kendi istediğiniz saati seçiniz. Bana göre 1 saat yapmanız çünkü sürekli güncelleme gelebilir. Siz de buraya sürekli gelip ayar yapmak zorunda kalmazsınız.

Ekran Aldıntısı.PNG

Ekran Alıawntısı.PNG

3. Benim yaptığım ayar ise el ile oldu. Aşağıdaki ekrana geliyorsunuz. "Güncellemeleri denetle" tuşuna basıyorsunuz. Bundan sonra bitiyor .

Ekran Aadalıntısı.PNG

Bende şimdilik sıkıntı çıkarmadı. Güncelleme yaparım bir sorun çıkarsa.

Merhaba arkadaşlar, AdGuard için kendi yaptığımı anlatıyorum 4-5 videoda denedim reklam gelmedi ve pop-up, dizi reklamları, karılı reklamlar falan da görünmüyordu anasayfada.

1. eklentiye tıkladığımızda böyle bir ekran açılıyor. Ayarlar tuşuna basıyoruz.

2. sonra bu ekrandan size tavsiye edeceğim ayar "filtreleri otomatik güncelle" ayarını "varsayılan" değil de kendi istediğiniz saati seçiniz. Bana göre 1 saat yapmanız çünkü sürekli güncelleme gelebilir. Siz de buraya sürekli gelip ayar yapmak zorunda kalmazsınız.

3. benim yaptığım ayar ise el ile oldu. Aşağıdaki ekrana geliyorsunuz. "güncellemeleri denetle" tuşuna basıyorsunuz. Bundan sonra bitiyor.

Bende şimdilik sıkıntı çıkarmadı. Güncelleme yaparım bir sorun çıkarsa.

Teşekkürler yaptım oldu.

1- ublock kontrol panelini açın
2- adblock plus vs kaldırın
3-filtrelerim sekmesine aşağıda yazdığım satırları girin değişiklikleri kaydedin sorun çözülüyor.

youtube.com##+js(set, yt.config_.openPopupConfig.supportedPopups.adBlockMessageViewModel, false)

youtube.com##+js(set, Object.prototype.adBlocksFound, 0)

youtube.com##+js(set, ytplayer.config.args.raw_player_response.adPlacements, [])

youtube.com##+js(set, Object.prototype.hasAllowedInstreamAd, true)

Ah, YouTube'a nasıl yenik düştünüz. 😢 paranıza yazık oldu bedava kullanmak varken. 🙂

Bende bugün 3 video sınırı geldi 3 videodan sonra video oynatıcı çalışmadı almak zorunda kaldım yapacak bir şey yok maalesef ki bu savaşı kaybettik.

sevr antlaşması'nı imzalamak zorunda kaldım

bir gün bu antlaşmaya sesini çıkarttacak biri çıkar umarım

Geri
Yukarı