YouTube reklam engelleyici şartını kaldırma

EfeOkyay

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 3 video izledikten sonra ardından şöyle bir uyayı alıyorum: "reklam engelleyiciler YouTube'un hizmet şartları'nı ihlal ediyor" reklam engelleyici kapatınca da 5 dakikada bir 2 tane reklam geliyor. Bunun bir çözümü falan yok mu?

Zaten uzun süredir onu kullanıyorum son 3-4 gündür bu uyarıyı almaya başladım. Sildim tekrar yükledim gene aynı sorun var.

Hmm, bende hiç uyarı vs. çıkmadı.

Ben bu engellemeyle 1.5 ay önce karşılaştım ilk defa. İnternetten ve yabancı forumlardan araştırdığımda kimse "evet beni de engelliyorlar" demedi. Meğerse bazı hesapları seçip deniyorlarmış. Çok araştırdım ama bir çözümü yok maalesef. Başka tarayıcılar, başka eklentiler falan işe yaramıyor. Ben de şöyle kullanıyorum. uBlock Origin'i "https://www.youtube.com/watch*" url i için disable ediyorum. Bir de otomatik reklam atlayıcı kurdum. O zamandan beri kullanıyorum bu şekilde ve şu ana kadar uzun bir reklam izlediğimi hatırlamıyorum. En fazla 5 sn sonra atlamaya izin veriyor zaten. 15-20-40 saniyelik atlanmaz reklamlar denk gelmedi hiç. uBlock Origine de o kuralı şu şekilde ekleyebilirsiniz.
  1. uBlock Origin'e sağ tıklayın. "Seçenekler" i seçin
  2. "Güvenilen Siteler" sekmesine tıklayın
  3. "https://www.youtube.com/watch*" i en alta ekleyin
  4. "Değişiklikleri uygula" ya tıklayın
Otomatik reklam atlayıcı için ise kullandığım eklenti de burada:
1697875129587.png

Artı -1 Eksi
YouTube Premium almak bu kadar zor olmamalı.
paramı neden çarçur edeyim? 10 videodan 2 videonun başında 5 sn lik reklam izliyorum. İllegal bir şey de yapmadan. Bunun için neden para vereyim? Eğer uzun reklam denk gelirse sayfayı yeniliyorum 3-4 kere kısa reklam geliyor veya hiç gelmiyor zaten

paramı neden çarçur edeyim? 10 videodan 2 videonun başında 5 sn lik reklam izliyorum. İllegal bir şey de yapmadan. Bunun için neden para vereyim? Eğer uzun reklam denk gelirse sayfayı yeniliyorum 3-4 kere kısa reklam geliyor veya hiç gelmiyor zaten
aylik 1 sakız parasi verip hic reklam izlememek nasil "parami carcur etme" klasmanina giriyor tam bir merak konusu

Geri
Yukarı