YouTube reklam engelleyici şartını kaldırma

EfeOkyay

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 3 video izledikten sonra ardından şöyle bir uyayı alıyorum: "reklam engelleyiciler YouTube'un hizmet şartları'nı ihlal ediyor" reklam engelleyici kapatınca da 5 dakikada bir 2 tane reklam geliyor. Bunun bir çözümü falan yok mu?

O zaman gelip burda millete sakiz parasi sonucta diyip dikte etme madem sakız parası ver alalim premium açmayalim böyle konu
ne alaka bir şeyin ucuz olması herkese vereceğim anlamına mı geliyor kafan mı güzel?

Arkadaşlar 3 video izledikten sonra ardından şöyle bir uyayı alıyorum: "reklam engelleyiciler YouTube'un hizmet şartları'nı ihlal ediyor" reklam engelleyici kapatınca da 5 dakikada bir 2 tane reklam geliyor. Bunun bir çözümü falan yok mu?
youtube pre alabilirsin

Arkadaşlar şimdi öğrendim. Meğer youtube artık reklam engelleyicileri engellemeye başlamış. Can Sungur 'un oyun muhabbet videosunda duydum. Birkaç gün önce başlanmış bu engelleme. Ancak ben hâlâ uyarı vs. almadım.

Bu iş benim açımdan inata binmiş durumda. Kesinlikle youtube premium almayacağım 5 lira da olsa. Bu arada ben ublock kullaniyorum önbellek temizle sonra güncelle yapinca reklam çıkmıyor.

Geri
Yukarı