YouTube Shorts algoritmasının mantığı nedir?

SalimYT

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: İ7 3770
Anakart: Asus P8B75-V
Ram: Kingston 8 GB tek kanal 1333 MHz
Ekran Kartı: Ati Radeon HD 4800 Series
Kasa: Cooler Master CMP-350
Psu kasanın dahili parçası ve 500 W
HDD: Sagetage 1000 GB 7200 RPM
SSD yok
Anakart M.2'yi kabul bile etmiyor
Keşfete kadınlar daha hızlı düşüyormuş filan. Peki 18 yaşın altında bir erkek olmamın keşfete düşmeme etkisi ne? Özellikle onu söyleyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Erkeklerin, Kadın videolara daha çok etkileşim yaptığı için olabilir. :)
18 yaşın altındaysam keşfete düşmemi nasıl etkiler? Asıl merak ettiğim konu o, vurgulama için büyük harfle yazardım ama geri düzeltirler ve belki ihlal verirlerdi.

biraz geç anladım yani kadın videosunda 18 yaşından küçük birisi olursa ne olur diye mi soruyorsunuz?
Ya kadın olayını örnek olsun diye söyledim, 15 yaşında erkek olmanın keşfete düşmeye etkisi iyi yönde mi kötü yönde mi? Benim bir mizah videom hiç izlenmedi de. (11 yaşında biri de vardı)

15 yaşında bir erkek eğer insanların ilgisini çekecek bir şey yaparsa keşfete düşebilir fakat, çocuklar çok önemsenmediği için insanlar izlemiyor. Yani YouTube’nin çok bir şey yaptığını sanmıyorum.

15 yaşında bir erkek eğer insanların ilgisini çekecek bir şey yaparsa keşfete düşebilir. Fakat çocuklar çok önemsenmediği için insanlar izlemiyor. Yani YouTube’nin çok bir şey yaptığını sanmıyorum.
Hmmm, tamam, o zaman. Şu video fikrini gerçekleştirirsem dikkat çeker mi?: Android'e her zaman kötü diyen ve biri ne zaman Android dese "Git İPhone al" diyip o kişiyi delirten birinin hazin sonu gibi bir video fikri.

Hmmm, tamam, o zaman. Şu video fikrini gerçekleştirirsem dikkat çeker mi?: Android'e her zaman kötü diyen ve biri ne zaman Android dese "Git İPhone al" diyip o kişiyi delirten birinin hazin sonu gibi bir video fikri.
Keşfete çıkmanın; paylaş, yorum, tekrar izleme sayısı, toplam izleme süresi ile alakalı (bazıları değildir bilmiyorum.) yani videoda değişik bir şey yaparsan, mesela yapanlardan bir örnek, bazı kelimeleri engelli gibi söylersen belki yorum falan kasarak keşfete çıkarsın ama işin sonunda engelli biriymiş gibi gözükürsün.

Yeni konular

Geri
Yukarı