YouTube shorts videolarım izlenmiyor

Öncelikle unutmayıp dönüş aptığınız için teşekkürler :) YouTuber arkadaşlarınızla çekin derken, yani onlarla birlikte ortak video çekmeyi mi kastediyor, yoksa YouTuber'lere reklam vererek izleyici çekmekten mi bahsediyor tam anlayamadım? Tanıdık yoksa umut yok mu yani?

Rica ederim 😀 Tanıdık yani grup halinde ortak videolar çekin diyor mesela bir aralar Minecraft manhunt gibi gruplar halinde çekilen içerikler popülerdi onun gibi olabilir birbirinizden hype kasabilecek arkadaşlarınızla çekebilirsiniz demişti bana yoksa düzeltmek zormuş.

O zaman işimiz yaş :( benim için böyle bir durum mümkün değil. Bir ümitle shorts kanalı açmıştım ama genellikle olduğu gibi bu da elimde patladı :( :)

O zaman işimiz yaş :( benim için böyle bir durum mümkün değil. Bir ümitle shorts kanalı açmıştım ama genellikle olduğu gibi bu da elimde patladı :( :)

Maalesef shorts çok hızlı büyüdü. Bize de tarihin tozlu raflarına kaldırılmak kaldı. YouTube'da çabalayan elbet emeğinin karşılığını alıyor pes etmek yok devam edelim.

Algoritma şans işi dostum ama futbol editlerinin o kadar tutacağını sanmıyorum. Diğer ülkelere kıyasla bir futbol ülkesi sayılmayız o kadar ilgilenen var mı ki? 120K izlendiğin videodaki izleyicileri kanalda tutman için bir şeyler yapman lazım bunu da senin bulman lazım böylece bir kitlen oluşur.

Benimde attığım videoların izlenmemesi gibi bir sorunum vardı. Bu sorunu popüler olan shorts videolarına yakın videolar yaparak düzelttim. Mesela ben Valorant videoları paylaşıyorum. Keşfette Valorant Shortslarını izleyip popüler olanlarına yakın videolar çekmeye başladım. İzlenmeler çok fazla artmasa da büyük bir çoğunluğu en az 1k izlenme aldı ve izlenmeye de devam ediyorlar. Sende hangi kategoride videolar çekiyorsan o kategorinin en popülerlerini bulup ona yakın videolar yapmaya çalışmanı öneririm.

Benimde attığım videoların izlenmemesi gibi bir sorunum vardı. Bu sorunu popüler olan shorts videolarına yakın videolar yaparak düzelttim. Mesela ben Valorant videoları paylaşıyorum. Keşfette Valorant Shortslarını izleyip popüler olanlarına yakın videolar çekmeye başladım. İzlenmeler çok fazla artmasa da büyük bir çoğunluğu en az 1k izlenme aldı ve izlenmeye de devam ediyorlar. Sende hangi kategoride videolar çekiyorsan o kategorinin en popülerlerini bulup ona yakın videolar yapmaya çalışmanı öneririm.
Öyle yapmaya çalışıyorum aslında ama belki de kanal henüz yeni olduğu için izlenmiyordur. çünkü ana kanalımda çok fazla olmasa da iyi kötü izleniyor yine. Tamamen sıfır değil en azından :D Acaba önce biraz shorts harici videolar mı atsam, biraz yol almaya başlayınca mı shorts yapsam ki? Neyse bakalım ruh halime göre hareket ederim artık. Zaten acaip zaman sıkıntısı yaşıyorum, yetişebilirsem yapıcaz bişeyler artık. İnşallah :D Teşekkürler öneri için ;)

Ben 5 adet shorts attım. ilk video 1.7k ikinci 1.7k üçüncü 1k dördüncü 500 5. 200 izlendi

Sürekli düşerek devam ediyor. İşin ilginç kısmı sürekli kaliteyi yukarı çekiyorum(kendimce) ama izlenme sayıları sürekli düşüyor. Çözüm bulan arkadaşlar yorum yaparsa konuyu tekrar hortlatalım. İncelemek isteyen arkadaşlara link bırakabiliyormuyuz bilmiyorum Murat Barutçu kanal ismi.

Ben 5 adet shorts attım. ilk video 1.7k ikinci 1.7k üçüncü 1k dördüncü 500 5. 200 izlendi

Sürekli düşerek devam ediyor. İşin ilginç kısmı sürekli kaliteyi yukarı çekiyorum(kendimce) ama izlenme sayıları sürekli düşüyor. Çözüm bulan arkadaşlar yorum yaparsa konuyu tekrar hortlatalım. İncelemek isteyen arkadaşlara link bırakabiliyormuyuz bilmiyorum Murat Barutçu kanal ismi.
Selam dostum. Bende her gün shorts atıyorum. Sana tavsiyem 4 saat aralıklarla atman, ben günde 3 adet atıyorum. Bu ara bazen izleniyor, bazen izlenmiyor. Bu algoritma neye göre çalışıyor bilmiyorum. Shortslar 2kyi geçmiyor. Ortalama 1.3k izleniyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı