Çözüldü YouTube sürekli "Bir hata oluştu" hatasını veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Reddywich

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Tekirdağ
YouTube açık ve yavaşlık vs. yok. Videoları açınca bu hatayla karşılaşıyorum, sayfayı yenileyince videoyu izleyebiliyorum. Başka videoyu açınca yine aynı. Neden olabilir, nasıl çözebilirim?
Screenshot_4.png

Çözüm
Muhtemelen AD Blocker kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Dünden beri benim de karşılaştığım bi problem, çözemedim maalesef.
uBlock ayarlarında şöyle bir şey yaptım.

Süzgeçlerim bölümünde en alttaki satırdakini deaktif ettim.
Böylece kara ekran gelmiyor ve direkt REKLAMI ATLA aktif oluyor. Böylece reklam gelince tek tıkla geçiyorum.
Eskiden böyle program çıkarmıyordu da sanırım youtube güncelleme yaptı.

Aynı sorunu ayrıca Kurallarım altındaki alanda geçici bölüme "no-cosmetic-filtering: youtube.com true" kodunu ekleyerek de yapabiliyoruz. Ama bu sefer site içinde ayrıca kozmetik reklamları gelebiliyor.
Kozmetik süzgeçinden dolayı çıkıyor o siyah hata ekranı.
Şu makaleyi bulunca siyah ekranı aştım. Kısaca youtube içinde "no-cosmetic-filtering: youtube.com true" kodu ile kozmetik filtrelemesini devre dışı bırakıyoruz. Bunu benzeri sorun yaşarsanız diğer sitelerde de satır olarak ekleyebilirsiniz.

! 19.06.2020 YouTube
www.youtube.com###banner
www.youtube.com###companion
www.youtube.com##.ad-interrupting .video-stream.html5-main-video
www.youtube.com##.ytp-autohide.playing-mode.ytp-title-extra-info.ad-interrupting.ad-showing.ad-created.ytp-hide-info-bar.ytp-ad-overlay-closed.ytp-iv-drawer-enabled.iv-module-loaded.html5-video-player
www.youtube.com###movie_player.paused-mode.ad-interrupting.ad-showing.ytp-large-width-mode.ytp-hide-info-bar.ad-created.ytp-exp-marker-tooltip.ytp-transparent.html5-video-player
www.youtube.com###movie_player.paused-mode.ytp-title-enable-channel-logo.ad-interrupting.ad-showing.ad-created.ytp-iv-drawer-enabled.ytp-large-width-mode.ytp-exp-marker-tooltip.ytp-transparent.html5-video-player
www.youtube.com###masthead-ad
youtube.com##.ytp-ce-covering-shadow-top
youtube.com##.ytp-pause-overlay
youtube.com##.ytp-ce-covering-overlay
youtube.com##.ytp-ce-element
youtube.com###merch-shelf > .ytd-watch-flexy
!youtube.com##.ytp-ad-module.video-ads

YouTube'da bende de hata! Diye bir yazı çıkıyor ve yaniden dene ye basıyorum ama olmuyor bende yeni keşfettim YouTube'a girip profilinize dokunup gizli moda gir e basıcaksınız ve sonra güncelle yazısı gelecek ve güncelleyeceksiniz. Büyük bir ihtimalle güncelleme sıkıntısıdır.

Geri
Yukarı