Çözüldü YouTube sürekli "Bir hata oluştu" hatasını veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Reddywich

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Tekirdağ
YouTube açık ve yavaşlık vs. yok. Videoları açınca bu hatayla karşılaşıyorum, sayfayı yenileyince videoyu izleyebiliyorum. Başka videoyu açınca yine aynı. Neden olabilir, nasıl çözebilirim?
Screenshot_4.png

Çözüm
Muhtemelen AD Blocker kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Dünden beri benim de karşılaştığım bi problem, çözemedim maalesef.
Son düzenleme:
Hiçbir işe yaramadı, üstüne bütün çerezler silinince bütün sitelerde oturumum kapandı.
Muhtemelen AD Blocker kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Dünden beri benim de karşılaştığım bi problem, çözemedim maalesef.
Aynen öyleymiş. AdBlock'u kapatınca düzeldi. Çözümünü bulursam yazarım.

Bendede aynı hata oluyor sorun dediğin gibi adblocktan kaynaklanıyor nasıl çözdün yardımcı olabilir misin?
Şu an için bir çözüm bulmuş değilim. Opera'yı çok kullanmasam da bunaltıcı olduğu sıralarda Youtube'a Opera'dan giriyorum kendi reklam engelleyicisi olduğundan. Sanırım tek çözüm AdBlock'u kapatmak.

Şu an için bir çözüm bulmuş değilim. Opera'yı çok kullanmasam da bunaltıcı olduğu sıralarda Youtube'a Opera'dan giriyorum kendi reklam engelleyicisi olduğundan. Sanırım tek çözüm AdBlock'u kapatmak.
Sağ ol cevabın için bu yeni oluşan bir sorun herhalde umarım düzeltir adblock bu hatayı.Tadı tuzu kalmadı video keyfimizin.

YouTube acaba bu reklam engelleme eklentilerini engellemeye mi çalışıyor 1 haftadır çözemediler gitti şu sorunu işin garip kısmı bütün reklam engelleme eklentilerinde var.
Youtube ile alakalı reklam engelleyicilere karşı bir sistem geliştirdiler herhalde hava verdiği video videonun başındaki reklam videosu zaten youtube videoyu başlatmaya çalışıyor adblock engelliyor öyle bir hata ile karşılaşıyoruz.
Çözümü bulan olursa yazsın bizde öğrenelim bu arada.

Sorunun çözümü ile ilgili fikrim yok zira youtube premium üyeliği ile reklamsız video keyfi sunduğu için youtebe'nin oluşturduğu bir etken olarak düşünüyorum bu hatayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı