Youtube Tam Ekranda Donma Sorunu

coko26

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Youtube vs. video izlerken tam ekran yapınca 2-3 saniye ekran kararıp kalıyor. Ama seste kesilme olmuyor. Sonra görüntü geliyor, bu neden olabilir? Ya da video ileri geri yaparken o anki ekran donuyor, 2-3 saniye sonra yeni görüntü geliyor. Yorumlarınızı bekliyorum. Bilgisayarı aldığım 1 sene oluyor.
Sistem:
  • AMD FX 6300
  • M5A97 R2.0
  • R9 270X
  • 8 GB HyperX Fury
  • 120 GB SSD Kingston V300
  • Seagate 500 GB HDD 7200 RPM

g

Umarım bilen biri çıkar kafayı yicem ekran kartı driverini bulabilsem onu güncellemeyi denicem ama tam nereden kaynaklı onuda bilmiyorumki belki işlemci kasıyodur.

Sadece youtube değil. Film, dizi ilerken 720P'de yer yer takılmalar yaşıyorum bende.
İnternetim: Ttnet hipernet 24Mbps 75Gb AKK
Sistemim imzada; Neden kaynaklı olduğunu bende çözemedim daha, tüm sürücülerim güncel.

Donanımsal Hızlandırma'yı Kapatmanız Gerekiyor.

Donanımsal Hızlandırma Nedir? Yenir mi ?

Tabiki de yenmez.

Chrome da ayarlar sekmesinden kapatırsanız o 2-3 saniyelik donma çözülür.
Opera da gelişmiş seçenekleri göster deyip Tarayıcı ayarlarında sistem kısmında kapatırsanız çözülür.
Firefox da ayarlar sekmesinden kapatırsanız çözülür.

Yinede Ben Bunu Önermiyorum,Tarayıcınız Eskisinden Daha Yavaş Gibi Gözükebilir Bunu Yaptığınızda Ama Emin Olun Kökten Çözüyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı