Youtube Telif Hakkı Maili

Lyon

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ETS2 MP desteğine ban için bir video gönderecektim arkada şarkı açık kalmış fakat videoyla da çok uyumlu olmuş diye kaldırmak istemedim. Youtube'da paylaşınca böyle bir mail geldi:

1536576183758.png

1536576252684.png

Videonun max. alacağı görüntüleme 2 ya da 3 olacak yani video gelir kazandırmayacak. Telif hakkı sahibi gelip de bu video para kazandırmıyor diyip benden ücret talep etmesin?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• 1536576363739.png
    1536576363739.png
    94,1 KB · Görüntüleme: 49
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ETS2 MP desteğine ban için bir video gönderecektim arkada şarkı açık kalmış fakat videoyla da çok uyumlu olmuş diye kaldırmak istemedim. Youtube'da paylaşınca böyle bir mail geldi:

Eki Görüntüle 330092
Eki Görüntüle 330093

Videonun max. alacağı görüntüleme 2 ya da 3 olacak yani video gelir kazandırmayacak. Telif hakkı sahibi gelip de bu video para kazandırmıyor diyip benden ücret talep etmesin?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Sen de şarkıyı kaldır o zaman?

Eki Görüntüle 330092
Eki Görüntüle 330093

Attığın 2. resimde alta telif atan kişi ve telif yiyen şarkıyı kaldırma seçeneği mevcut.

Sen de şarkıyı kaldır o zaman?
Allah Allah neden aklıma gelmedi acaba? Konuyu okumadan yorum atmayı bırakın artık.

arkada şarkı açık kalmış fakat videoyla da çok uyumlu olmuş diye kaldırmak istemedim.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Arkadaşlar dediğim anlaşılmamış sanırım. Amacım videodan para kazanmak falan değil benim. Şarkıyı kaldırmak istemiyorum videodan bir gelir gelmeyecek zaten ulaşacağı max. görüntüleme 50. Asıl takıldığım nokta videodan gelir gelmedi diye hak sahibi benden ücret talep eder mi?

Allah Allah neden aklıma gelmedi acaba? Konuyu okumadan yorum atmayı bırakın artık.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Arkadaşlar dediğim anlaşılmamış sanırım. Amacım videodan para kazanmak falan değil benim. Şarkıyı kaldırmak istemiyorum videodan bir gelir gelmeyecek zaten ulaşacağı max. görüntüleme 50. Asıl takıldığım nokta videodan gelir gelmedi diye hak sahibi benden ücret talep eder mi?
Kardeşim zaten böyle bir videodan para kazanmanı beklemiyoruz. Para kazan yada kazanma kaynak göstermeden bir içeriği kopyalayamaz'sın. Şayet kaynak gösterdiğin halde de içeriğin sahibi onaylamaz ise telifi tekrardan atar. Telifin kalkmasının tek yolu şarkıyı kaldırman yada başka bir video barındırma sitesine yüklemen.

Konuyu okudum merak etme. Adam para talep etse bile haklı. Çok mu zor Youtıbe Editor'den kaldırmak müziği? Arkadaşın dediği gibi adam telif atmaya devam eder şayet kakdırmazsan hesabın kapatılabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı