YouTube TikTok derlemelerinin olduğu bir kanala telif atılır mı?

burakxeilish

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar, benim bir TikTok derlemeleri yaptığım YouTube hesabim var ve para kazanmama cok az kaldi. Su an kanalda herhangi bir telifli icerik yok ve genellikle videolari 7 saniye altinda tutmaya calisiyorum. İlerleyen zamanlarda telif nedeniyle herhangi bir sorun olur mu?

Daha önce TikTok'ta içeriklerimi adımı kullanmadan paylaşan birinden şikayetçi olmuştum. Hesabı kapatıldı. Sıkıntı çıkarabilir ancak bu olay yine TikTok'ta paylaşan birinde olmuştu. Yani YouTube'da iş yapar mı emin değilim.

Daha önce TikTok'ta içeriklerimi adımı kullanmadan paylaşan birinden şikayetçi olmuştum. Hesabı kapatıldı. Sıkıntı çıkarabilir ancak bu olay yine TikTok'ta paylaşan birinde olmuştu. Yani YouTube'da iş yapar mı emin değilim.
kimsenin telif atacagini dusunmuyorum sadece endişem müzikler nedeniyle bu yuzden genellikle bir video'yu 7 saniyenin altinda tutmaya calisiyorum

Arkadaşlar selamlar, benim bir TikTok derlemeleri yaptığım YouTube hesabim var ve para kazanmama cok az kaldi. Su an kanalda herhangi bir telifli icerik yok ve genellikle videolari 7 saniye altinda tutmaya calisiyorum. İlerleyen zamanlarda telif nedeniyle herhangi bir sorun olur mu?

TikTok yüzünden telif yemezsin sonuç olarak herkese açık bir şekilde paylaşım yapmış kaç abonen kaldı.

Dostum 1 milyon abonede çok para bekleme 25 ile 100TL arası diyorlar umarim büyütürsün.
1 Milyon abone derken ? 1000 demek istedin sanırım.
Müzik telifleri hesap kapatmaya kadar gitmez, zaten yükleme yaparken YouTube uyarısını yapıyor.
Müzikten yersen videoyu kaldırmanı ya da sesi kapatmanı falan ister diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı