Youtube Türkiye yaş kitlesi

13 yaşında olduğum için PUBG Mobile izleyen velet kesimden mi oluyorum?

Teknoloji-ders videoları izliyorum genellikle. Bu konuda genelleme yapılması yanlış.
Hepsi öyle demedik, geneli öyle dedik. Adı üstünde genelleme. Okuduğunuzu anlamıyorsunuz bir de önünüze gelene laf atıyorsunuz.

"Şu vityo'ya yorum yapim'da kalp alıyım, eyeş apı kayp atsana" diye gezinen velet dediğimiz, 8-13 yaş arası çocuklar.

Hepsi öyle demedik, geneli öyle dedik. Adı üstünde genelleme. Okuduğunuzu anlamıyorsunuz bir de önünüze gelene laf atıyorsunuz.
"Geneli"nin öyle olduğunu bilmenize imkan yok ki, bende onu anlatmaya çalışıyorum. Sondaki cümleyi kurmanız için benim kurduğum cümleyi anlamış olmanız lazımdı. Her şey yaşta da değil, 30 yaşında da velet var, 10 yaşında da velet var.

20+yaşında, yazım kurallarına dikkat eden, birbirine saygılı, prim kasmayan ve Barış Özcan izleyen bilgili insanların olduğu bir medya.
1621091722945.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bence yeterince açıklayıcı.

Yeni konular

Geri
Yukarı