YouTube Türkiye'yi Ekran Görüntüsü ile Özetlemek

Anonymous XR

Hectopat
Katılım
11 Mart 2017
Mesajlar
643
1496325247250.jpg
 

develerium

Hectopat
Katılım
18 Mart 2017
Mesajlar
4.932
Çözümler
20
Yahu beni bir aydınlatın şu konuda bu Enes Batur işte Burak Oyunda ıvır zıvır kanalların sahipleri, büyüdüklerinde bu videoları görüp ne diyecekler acaba? Hayret ve merak içerisinde bekliyorum.
Onun gibilerin büyüyeceğini sanmam. Onlara özenip video çekenler büyüdüğünde ben ne yaptım diyecekler. Küçükken nasıl kanallar izlemişim diye dert yanacaklar. Bilgi öğrenme çağında bunun gibi içerisinde bilgi olmayan kanalları izliyorlar. İlerde iyi lise veya üniversiteye gidemezlerse o gibi kanallar değil bunları izleyenler geçmişine dönüp ben ne yaptım diyecekler. Bu gibi kanallar küçük yaştakilerin kafasını bulandırıyor. Sırf izlenme sayısı artmasın diye izlemiyorum. Video başlıklarından ne kadar boş içerikli oldukları belli.
Edit:
Bir ara 1 milyon kere wolfteam için video çekmişlerdi. Bu tip sadece para üstüne kurulu oyunları oynayanları anlamıyorum. O yüzden çoğu oynaması ücretsiz oyunu oynamam. O tip oyunlar daha pahalı oluyor. Nedense ücretsiz oyuna 100tl verenler normal oyunun ücretini vermemekte ve torrent indirmekte.
 

ykula

Kilopat
Katılım
12 Haziran 2016
Mesajlar
1.545
Makaleler
1
Çözümler
2
Yer
Los Santos/Sandy Shores
Arama yerinde yazanla videonun alakası :)

Bu arada bir CSGO overwatch videosunda yanlış bir karar vermişti videoyu hazırlayan arkadaş, yoruma yazmıştım (Herhalde ilk defa kullandım yorum kısmını, o da yaş kitlesi fazla küçük gibi durmuyordu ondan) sonra yaklaşık bir 10 dk sonra ''çok bilion o******'' diye bir yorum geldi. Yani, durum bu. Küfrü sinirlendiğimde ben de kullanırım ama internette değil, laf arasında yeşillik olsun diye değil. Yeni gelenler böyle olmayacak gibi ama.
 
Yukarı