YouTube Uygunsuz Reklam Çıkarıyor

SessizOyuncu35

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar YouTube'da gezinirken size özel diye bir tane reklam gosteriyordu. Reklama baktım bildiğiniz flört sitesi reklamı koymuş adamlar. Hiçbir arama veya video izlemedim bu konuyla alakalı genelde ulaşım araçları ve teknolojik aletlerle ilgili video izlerim ama nedense karşıma böyle bir reklam çıktı. Bunun bir filtresi veya engelleme yolu var mı ilk defa yaşadım. Veya bir daha çıkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani ben adblockeri sadece PC de kullanıyorum, onu da TV'ye bağlı olduğu zaman film acip izleyebilirim diye. Ancak hocam ben yine de ne olur ne olmaz geçmişi temizleyip uygulama verilerini sildim. Bu sefer de size özel diye beyaz eşya reklamı gösteriyor. Hiç bakmadığım şeylerin reklamını bana oneriyorlar.

Facebook Instagram YouTube vs kötü güçlerin ellerinde şuan, maalesef yapacak bişey yok, modeme openwrt kurup reklamları kökten engelleme uğraşındayım, yapabilirsen ömür billah kurtulmuş olacağım bu saçmalıklardan.

U block orijin büyük oranda engelliyor şimdlik

Yani ben adblockeri sadece PC de kullanıyorum, onu da TV'ye bağlı olduğu zaman film acip izleyebilirim diye. Ancak hocam ben yine de ne olur ne olmaz geçmişi temizleyip uygulama verilerini sildim. Bu sefer de size özel diye beyaz eşya reklamı gösteriyor. Hiç bakmadığım şeylerin reklamını bana oneriyorlar.
Geçmişi silmekle düzelir👍
malum yere girdiğimi ailem anlamasın çabaları😃

Geri
Yukarı