Youtube video yavaşlığı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Malumunuz gündemde bir sürü tape kayıtları var. Youtube'uda kapatırsak iyice alehimize şeyler dönecek demişler. Bu sebepten kapatmak yerine, videoların izlenmesini engellemek amacıyla böyle bir yavaşlatma söz konusu. Şahsi görüşüm bu yönde.
Mahkeme kararı olmadan yapmazlar yapamazlar hocam. Youtube söke söke alır hakkını böyle bir durum da şuan ki anlaşmaya göre sadece mahkeme kararı alınmış videolar kaldırılıyor youtube üzerinden.

Hotspot Shield kurdum sorun kalmadı internetin hızı dahi arttı aynı sorunu yaşayanlar deneyebilir.

Mahkeme kararı olmadan yapmazlar yapamazlar hocam. Youtube söke söke alır hakkını böyle bir durum da şuan ki anlaşmaya göre sadece mahkeme kararı alınmış videolar kaldırılıyor youtube üzerinden.

Bu ülkede mahkeme kararı olmadan daha neler neler yapıldı. Videoların yönetim tarafından silinebilme yetkisi verildi bunu biliyorum. Ancak bir video defalarca başka kişiler tarafından upload edilince buna yetişemeyeceklerini anlayıp böyle bir yöntem izliyorlar. Söylediğim gibi bunlar "benim" fikir ve görüşlerim. :)

Az önce Youtube'yi açtım. Popüler videolarda Tayyip aleyhinde bir sürü video var. Bence de yavaşlaması siyasi bir olay. Bizim gibi normal kullanıcılar etkilenmese keşke...

Ülke ayarlarını değiştirin.
Kolay çözüm. :D

An itibarı ile Youtube erişim kapatıldı arkadaşlar. AKTürkiyeye hoşgeldiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı