Youtube videolarım izlenmemeye başladı

00EymenTR0

Decapat
Daha fazla  
2 hafta önce her şey normaldi vidolarım izleniyordu, sonra aniden tüm videolarım hiç hem de hiç izlenmemeye başladı. Shorts videoları yüklüyorum ancak eskiden sürekli izlenme alıyordum ve videolarım binlerce izleniyordu. 1 haftadır düzenli video yüklüyorum ancak videolarım 5-10 izleniyor araştırdım YouTube algoritması ile ilgili olduğuyla ilgili bir şeyler okudum ama emin değilim tüm emeklerim boşa mı gitti? Yeni kanal mı açmalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Not: Bunun ne kadar süreciğini de yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 hafta önce her şey normaldi vidolarım izleniyordu, sonra aniden tüm videolarım hiç hem de hiç izlenmemeye başladı. Shorts videoları yüklüyorum ancak eskiden sürekli izlenme alıyordum ve videolarım binlerce izleniyordu. 1 haftadır düzenli video yüklüyorum ancak videolarım 5-10 izleniyor araştırdım YouTube algoritması ile ilgili olduğuyla ilgili bir şeyler okudum ama emin değilim tüm emeklerim boşa mı gitti? Yeni kanal mı açmalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Not: Bunun ne kadar süreciğini de yazarsanız sevinirim.

Evet algoritma durumu. Fakat siz hiç izlenmeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Farklı videolar veya video artışı yapmayı deneyin. Şansınızı arttırırsınız.

Mesela bazı reklam kanalları var aynı videoyu adam 100 kere yüklemiş kimi 5 bin izlenirken kimi 10 izlenmiş kimi 10.000 izlenmiş evet algoritmayla alakalı biraz. Hashtagler ekleyin videolara ve yeni kanal açmayın devamlılık her zaman iyidir çok video yükleyip kaliteyi düşürmeyin az ve öz de yapabilirsin bu işler biraz deney gözlem gibi.

Mesela bazı reklam kanalları var aynı videoyu adam 100 kere yüklemiş kimi 5 bin izlenirken kimi 10 izlenmiş kimi 10.000 izlenmiş evet algoritmayla alakalı biraz. Hashtagler ekleyin videolara ve yeni kanal açmayın devamlılık her zaman iyidir çok video yükleyip kaliteyi düşürmeyin az ve öz de yapabilirsin bu işler biraz deney gözlem gibi.

Teşekkür ederim ancak kitleyi maalesef kaybettim yani arkadaşımın isteği üzerine onlarca kanal ile alakasız videolar yükledim ve şu an izlenmelerim çok düştü, yeni bir kanal açtım henüz video yüklemedim ama aynı videoları yükleyeceğim.

Tüm videolarımda tag var ve her türlü içeriği denedim şuan videolarım 0 İzleniyor Oysa Çok Bir süre evvel 75k İzlenen Videom Vardı

Hocam Black pink videosu koymayı denediniz mi bir de #keşfetteyizzzzz yazmanız lazım.

Emin misiniz kanalımın içeriğine hiç uymuyor?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı