YouTube Videolarını Arka Planda İzleme Rehberi

Vanced Youtube Premium'dan önce de vardı. Youtube premium çıktığı için mi korsan bir uygulama haline geldi yani Vanced?
Evet,YouTube orijinal haliyle de vancedin kazandırdığı özelliklere izin vermiyordu zaten,vanced o sebepten yapılmış, resmi mağazada da olmayan bir uygulamadır,haliyle yasal bir tarafı yok,fakat bende kullanıyorum. YouTube un bu basit iki özelliği bile parayla satması hoş değil o ayrı mevzu, indirmek için sadece vanced de yetmiyor tubemate lazım,reklam için ise bir şey diyemem reklamsız iş zor döner,ücret istemesi normal

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben aslında burada mobil tarayıcının bir özelliğini ortaya çıkarmak amaçlı açtım bu konuyu. Yani Brave sonuçta sadece video izleme amaçlı kullanılan bir tarayıcı değil.
Brave İnternet Tarayıcısı - Technopat Sosyal

Bence Google hesabıyla erişimi tavsiye etmemeleri, durumlarını ortaya koyuyor hocam.
2fa açtığınız zaman hesaba erişebildiklerini pek sanmıyorum, ayrıca kendi sitelerinde öyle bir yazı görmedim belki benim gözümden kaçmıştır ama internet dediğimiz şey zaten risk her gün virüs bulaşma tehlikesi ile yaşıyoruz ne kadar dikkatli olursak olalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı