Çözüldü YouTube videosundaki filmin ismi nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Beety

Centipat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buradaki filmin ne olduğunu bilen var mı? Oradaki yazan isim ile filmi arattım ama bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sirk isimli kısa film.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Buradaki filmin ne olduğunu bilen var mı? Oradaki yazan isim ile filmi arattım ama bulamadım.

Hemen bakıyorum.

Kardeş bulamaşsın ben arattım .. cehenneminde gibi sitelerde. Bütün hokkabaz adındaki filmelere baktım yok öyle bir film.
Zaten dedim reis yok o isimde aratınca çıkmıyor lanet video sahibi adam da film ismi paylaşmamış o kadar da merak ettim ki bu formda illa bilen biri çıkar diye ümit ediyorum. Yine de teşekkür ederim ugrastigin icin

Sirk isimli kısa film.

Haa kısa filmmis demek yinede çok teşekkür ederim bununda izlerim olsun. Bilgi veren YouTube kanalı baştan assagi palavra sıkıyor zaten. Çok teşekkür ederim.

Sirk isimli kısa film.

Hocam nasıl benden daha hızlı buldun bunu?

Haa kısa filmmis demek yine de çok teşekkür ederim bununda izlerim olsun. Bilgi veren YouTube kanalı baştan assagi palavra sıkıyor zaten. Çok teşekkür ederim.

Ekibim olsa Türkçe dublaj yapardık bu filmi.

Yeni konular

Geri
Yukarı