YouTube yaptığım editi kaldırıyor

Arkadaşlar o kadar Atatürk'e Abdülhamid'e ve diğer Türk hükümdarlara hakaret ve iftira içeren videolar kaldırılmıyor ama benim 30 saniyelik adolf Hitler editim topluluk kurallarına aykırı olmaktan ve nefret söylemi bulundurmaktan kaldırılıyor. Çok saçma değil mi?
YouTube'da yüklemiş olduğunuz herhangi bir videonun Topluluk Kuralı İhlali olarak saptanıp kaldırılması için, videonuz YouTube Topluluk Kurallarına aykırı bir şeyler içermesi gerek. 😊

Arkadaşlar o kadar Atatürk'e Abdülhamid'e ve diğer Türk hükümdarlara hakaret ve iftira içeren videolar kaldırılmıyor ama benim 30 saniyelik adolf Hitler editim topluluk kurallarına aykırı olmaktan ve nefret söylemi bulundurmaktan kaldırılıyor. Çok saçma değil mi?

Allah Allah dertleri neymiş ki?

Sen onu övecek bir kelime bile yazsan, YT hemen hallediyor. Onu paylaşabilirsin ancak övmek veya onun üstüne edit yapmak kanalın kapanmasına bile sebep olur. Benim bir kanalım sırf bu ihtarlar yüzünden kapandı.

Çok saçma hocam. Yani yanlış yapmışlar. Bence fanı olmadığınız kişinin editini yapmak yasak falan YouTube'da. Bi' yazın ben çok seviyorum bu adamı idolüm falan diyin belki yüklemenize izin verirler. (!)

Adolf Hitler bilinen birisi çünkü. Birisi de Allah'la LGBT bayrağını karşılaştırıp LGBT'yi seçmişti. Hadi o neyse de daha kötü içerikleri de var. Rapor etmek lazım onları.
Atatürk bilinmeyen birisimi ne alakası var?

Değil? Milyonlarca insanı katleden bir insanın ne diye gidip editini yapıyorsun.

Stalin Hitler'den daha fazla insan katletti ona neden uygulanmıyor?

Sen onu övecek bir kelime bile yazsan, YT hemen hallediyor. Onu paylaşabilirsin ancak övmek veya onun üstüne edit yapmak kanalın kapanmasına bile sebep olur. Benim bir kanalım sırf bu ihtarlar yüzünden kapandı.

Övecek bir şey yazmadım yanlış bulduğum taraflarda var ama bir edit niçin bu kadar abartılır?

Değil? Milyonlarca insanı katleden bir insanın ne diye gidip editini yapıyorsun.

Milyonlarca insanı katletmek doğru İngiltere Amerika Fransa çok masum ya zaten.

Evet, çok saçma(!):D.

Yani komik olan ne kavgam kitabını bitirmiş ve 2. dünya savaşının sebeplerini araştırmış birisiyim adolf Hitler evet yaptığı katliamlar var ama bu adam tarihi bir şahsiyet sonuçta mesela neden cengiz han editleri kaldırılmıyor bu adam daha fazla katliam yaptı keza Stalin de Hitler'den daha fazla katliam yapmış birisi.

Değil. Adolf Hitler'in kim olduğundan haberin var mı senin?

Kavgam kitabını bitirdim ve ayrıyeten 2. dünya savaşına araştırmalarım var.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı