YouTube yorumlarında adk atmak dava sebebi mi?

Hera092

Picopat
Daha fazla  
Ben bir adamla kavga ettim YT yorumlarında adk attım, dava edeceğim falan dedi ama ciddi gelmedi bana hiç. Ciddi olsa bile açabilir mi?

Youtube Türkiye'ye açık veri kullanıyor. Yani birinin seni YouTube'dan bulması zor değil. Silsen bile gerekli imkanlara sahip ise bulabilir yorumunu.

Kanıt olarak kaydettiyse silseniz de bir şey değişmez bence. Yine de silin ve saygılı olmayı ihmal etmeyin, birilerini küfür ile ezmek yerine bilginizle ve sakinliğinizle ezmek her zaman daha güzeldir :)

YouTube Türkiye'ye açık veri kullanıyor. Yani birinin seni YouTube'dan bulması zor değil. Silsen bile gerekli imkanlara sahip ise bulabilir yorumunu.

Hocam öyle sokmalı falan bir küfür değildi ama tombalacı Mehmet'in repliğini söyledim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam öyle sokmalı falan bir küfür değildi ama tombalacı Mehmet'in repliğini söyledim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ya dostum tanımadığın etmediğin insanlara bu tarz şeyler söylenir mi? :D Yani adamın hakkı var. Umarım artık insanlara karşı daha saygılı olursun.

Geri
Yukarı