YouTube'a attığımız eğlenceli videolar neden izlenmiyor?

BoraRz

Hectopat
Daha fazla  
Biz 14 yaşında PUBG Lite'ta çeşitli pusu, komik anlar tarzı şeyleri birleştirip editleyerek sizlere güzel, eğlenceli videolar üretmeye çalışıyoruz. Fakat şöyle bir sorun var videolarım hem aboneme göre hem de emeğime göre nedense az izleniyor ve beğeniliyor. Bunun nedeni nedir bizi eleştirip kötü yanlarımızı söylerseniz bizde kendimizi bu yönde geliştirip sizlerin de isteğini yapmış oluruz. Ama lütfen ön yargılı olmayın ve sabırlı olup videoyu sonuna kadar izleyin ki bizi yanlış anlamayın. Ardından buraya gelip bizi eleştirip yapmamamız gereken veya yapmamız gerek şeyleri yazarak bizi eleştirmenizi istiyoruz. Nerde yanlış yapıyoruz?
Buyurun video bu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar lütfen videoyu ön yargısız bir şekilde bitene kadar izleyin ki bizi yanlış anlamayın, en korktuğumuz şey budur. Sizleri eğlendirmeye çalışıyoruz sadece.

Son düzenleyen: Moderatör:
Video önerilenlere çıkmadığı için izlenmez.
Önerilenlere çıkabilmek için;
videolarınızda keyword denilen şeyi kullanın,
videoları iyi montajlamaya çalışın,
bir kitle sahibi olmaya çalışın mesela facebook grubu gibi yerlerden abone kazanmaya çalışın.
YouTube'da da önerilenlere çıkabilmek için videolar ve kanallar mevcuttur.

Videoyu ceken sizseniz mikrofonunuzun kalitesi ve sesinizin degisme donemine denk geldigi icin videolarda birazcik sinir bozucu cikiyor sesiniz. Kaliteli bir mikrofon ve bu mikrofonun ayarlari ile bu durumu duzeltebilirsiniz. Onun disinda PUBG yerine Fortnite gibi kitlesi izlemeye acik olan oyunlari oynarsaniz daha fazla goruntulenme alabilirsiniz diye dusunuyorum.

Videoyu ceken sizseniz mikrofonunuzun kalitesi ve sesinizin degisme donemine denk geldigi icin videolarda birazcik sinir bozucu cikiyor sesiniz. Kaliteli bir mikrofon ve bu mikrofonun ayarlari ile bu durumu duzeltebilirsiniz. Onun disinda PUBG yerine Fortnite gibi kitlesi izlemeye acik olan oyunlari oynarsaniz daha fazla goruntulenme alabilirsiniz diye dusunuyorum.
Evet, ekipmanlar da önemli.

Video önerilenlere çıkmadığı için izlenmez.
Önerilenlere çıkabilmek için;
videolarınızda keyword denilen şeyi kullanın,
videoları iyi montajlamaya çalışın,
bir kitle sahibi olmaya çalışın mesela facebook grubu gibi yerlerden abone kazanmaya çalışın.
YouTube'da da önerilenlere çıkabilmek için videolar ve kanallar mevcuttur.
Kanalım için en iyi keywordleri kullanıyorum ayrıca bunun için 100Bin + aboneye sahip bir kanaldan destek alıyorum. Videoları elimden geldiğince iyi montajlamaya çalışıyorum. Ama yinede olmuyor ya bunun başka bir yolu olmalı?
F
F/P Olarak bir mikrofon önerir misiniz almayı düşünüyordum.

Videolarda gereksiz bir kahkaha ve çocuk/kız çığlığı var. Kız çığlığı dedim ama yanınızdaki arkadaşınızın sesi rahatsız ediyor. Ve bana kalırsa, eğlenmek yerine biraz daha birinciliğe oynamaya bakın.

Ama gülmeleriniz ve kahkahalarınız nedense beni rahatsız etti. Montajlama kesinlikle kötü değil ama geliştirilebilir. Montajlayabilmenizi tebrik ediyorum. Gayet güzel lâkin dediğim gibi daha da önünüzde yolunuz var. Şimdilik bu kadar.
Ekleme: "Portal Bizi Geçmişe Götür" videonuz için konuşayım. Hızlandırdığınız yerleri "kesmenizi" öneririm. Zira, izleyici sıkılabilir. Olmadı X4 hızlandırmak yerine X8 hızlandırmaya çalışın. Oynadığınız oyunları değiştirmeye bakın. Çünkü çocuk kitleye hitap eden oyunlar. Ve burada çok fazla rekabet var. 3A, 2A veya indie oyunlara bakmanızı öneririm. Hikâye modlu oyunlar seviyorsanız oynayabilirsiniz.

Abone kasmak istiyorsanız, çevrimiçi oyunlar güzel bir hamle olur. Rainbow Six Siege gibi. CoD: Warzone gibi. CS:GO gibi. Artırılabilir.

Son düzenleme:
Videolarda gereksiz bir kahkaha ve çocuk/kız çığlığı var. Kız çığlığı dedim ama yanınızdaki arkadaşınızın sesi rahatsız ediyor. Ve bana kalırsa, eğlenmek yerine biraz daha birinciliğe oynamaya bakın.

Ama gülmeleriniz ve kahkahalarınız nedense beni rahatsız etti. Montajlama kesinlikle kötü değil ama geliştirilebilir. Montajlayabilmenizi tebrik ediyorum. Gayet güzel lâkin dediğim gibi daha da önünüzde yolunuz var. Şimdilik bu kadar.
Ekleme: "Portal Bizi Geçmişe Götür" videonuz için konuşayım. Hızlandırdığınız yerleri "kesmenizi" öneririm. Zira, izleyici sıkılabilir. Olmadı X4 hızlandırmak yerine X8 hızlandırmaya çalışın. Oynadığınız oyunları değiştirmeye bakın. Çünkü çocuk kitleye hitap eden oyunlar. Ve burada çok fazla rekabet var. 3A, 2A veya indie oyunlara bakmanızı öneririm. Hikâye modlu oyunlar seviyorsanız oynayabilirsiniz.

Abone kasmak istiyorsanız, çevrimiçi oyunlar güzel bir hamle olur. Rainbow Six Siege gibi. CoD: Warzone gibi. CS:GO gibi. Artırılabilir.
Güzel tavsiyeler için teşekkürler.
Herkesin ilgisini çekmez. Mesala benim...
Peki sizin neler ilginizi çekiyor mesela onu yazabilir misiniz?
E
Bu mu eğlenceli? Ayrıca, ikide bir saçma sapan çığlık atan arkadaş yüzünden sağır oluyordum.
Evet o konuda hemfikiriz çığlıkları azaltacağız.

Geri
Yukarı