YouTube'a yeni başlayacak için içerik önerisi

Makaleler
1
Yer
İspanya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
YouTube'a başlama kararı aldım. Konsept ise bilgisayarda oluşan hataların çözümü ve eğitici videolar. Ancak bunun için konu ve içerik gerekiyor onu da bulmada pek iyi değilim açıkçası. Yardımınız gerek şimdiden çok teşekkür ederim.

YouTube'a başlama kararı aldım. Konsept ise bilgisayarda oluşan hataların çözümü ve eğitici videolar. Ancak bunun için konu ve içerik gerekiyor onu da bulmada pek iyi değilim açıkçası. Yardımınız gerek şimdiden çok teşekkür ederim.
Hocam konuyu da içeriği de bulmuşsunuz zaten?

zaten forumda bilgisayarla ilgili sorunu olan yazıyor forumu iyi takip edersen sorunu olanların sorunun çözer aynı zamanda kendine içerik çıkarmıs olursun

Genel olarak driver kurmayı, donanımda oluşan hatalar, xx oyunu x dllsi sebebi ile başlatılamadı gibi sebepler.
Sağ olun hocam başka tavsiyelere de açığım bekliyorum.

zaten forumda bilgisayarla ilgili sorunu olan yazıyor forumu iyi takip edersen sorunu olanların sorunun çözer aynı zamanda kendine içerik çıkarmıs olursun
Evet hocam aklıma gelmemişti mantıklı teşekkür ederim :).

Ama bazıları gibi hatanın fotoğrafını google'dan bulup göstereceğim sonra da ''arkadaşlar bende bu hata yok o yüzden ben yapmayacağım ama siz böyle böyle yapın'' diyeceğim mesela.
Böyle değil de, arkadaşlar ekranda gözüken hatanın çözümünü göstereceğim, öncelikle hata x sebebi nedeniyle x olaylarına sebep olur, gibi.

Senin dediklerini Recep Baltaş zaten yapıyor. Şakalar, gırgır, millete soru cevap yapma videoları çekersen daha uzun ömürlü milyonluk fanı olan YouTuber olursun.

Geri
Yukarı