YouTube'da gezerken sistem donuyor

feronia67

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bilgisayarımda bir sıkıntı var. YouTube'da gezerken donuyor, oyun oynarken ani FPS düşmeleri yaşıyorum, ama cidden ani. Normalde 300-250-200 FPS'ler almam gerekirken bildiğiniz 60-70-80-90FPS'lere sabitleniyor ve neredeyse düzelmiyor. Oyunda bir sıkıntı yok, çünkü birkaç oyunda denedim ve bilgisayarda sıkıntı olduğuna eminim. Birisi raporuma bakıp sorunun nerede olabileceğini bana bildirebilir mi? Çok minnettar olurum.

AIDA64 Raporum

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcin boşta 73 derece. Derhal iyi bir soğutucu ve termal macun takviyesi yapmalısın. Eğer arkaplanda virüs varsa o da sistemi yoruyor olabilir. CPU kullanım oranın %0'da iken bu şekildeyse soğutmanda sıkıntı var.
1623879134927.png

İşlemcin boşta 73 derece. Derhal iyi bir soğutucu ve termal macun takviyesi yapmalısın. Eğer arkaplanda virüs varsa o da sistemi yoruyor olabilir. CPU kullanım oranın %0'da iken bu şekildeyse soğutmanda sıkıntı var.
Eki Görüntüle 1071322
Yanlışlık olması muhtemel. Arkada gizli çalışan bir virüs olabilir. Yoksa boşta hangi sıcaklık yazılımını açarsa açsın 70'leri görmez.

Sistemi Kaspersky ile tarat ve sonuçlarını bildir.
Birazdan sonuçlarını paylaşırım sağolun.

Eki Görüntüle 1071322
Valorant açıktı arkada sadece oyun olarak. Onun dışında opera ve discord açıktı, yükteydi diyebiliriz yani. Fps'im düştüğü için sistem değerlerini görüntü alıyordum.
Sistemi Kaspersky ile tarat ve sonuçlarını bildir.
Taramayı yaptım bir virüs gözükmüyor.

Dosya Ekleri

• image_2021-06-17_005356.png
    image_2021-06-17_005356.png
    34,5 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleme:

Geri
Yukarı