askin12

Centipat
Daha fazla  
YouTube oyun videosu çekmeye başlayacağım. Sizce uğraşırsam tutar mı? Daha önceden de biraz bu konularla ilgili bilgim var ama önceki kanallarım hiç izlenmiyordu abone artmıyordu benim de modum düşüyordu ve video atmıyordum öyle kalıyordu. Oyun tarzı olarak Online oyun pek oynayamam internet kötü ping çıkıyor ama yine iyi olduğu zaman oynarım çoğu zaman hikayeli oyunlar korku oyunları falan eski oyunlardan olabilir. Sistemim orta bir sistem.
Videolarda webcam olacak.

Sistem özellikleri:
  • GTX 1050 Ti 4 GB.
  • DDR4 8×2 16 GB RAM.
  • i5 10.nesil işlemci.
  • 64 Bit işletim sistemi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Let's play videosu çekmenizi önermem. Oyunlarda yaşadıklarınızı montajlayarak daha komik bir hale getirip paylaşabilirsiniz. 30-40 dakikalık oynanış videoları yerine 5-10 dakikalık montajlı videolar daha çok tutacaktır.

YouTube oyun videosu çekmeye başlayacağım. Sizce uğraşırsam tutar mı? Daha önceden de biraz bu konularla ilgili bilgim var ama önceki kanallarım hiç izlenmiyordu abone artmıyordu benim de modum düşüyordu ve video atmıyordum öyle kalıyordu. Oyun tarzı olarak Online oyun pek oynayamam internet kötü ping çıkıyor ama yine iyi olduğu zaman oynarım çoğu zaman hikayeli oyunlar korku oyunları falan eski oyunlardan olabilir. Sistemim orta bir sistem.
Videolarda webcam olacak.

Sistem özellikleri:
  • GTX 1050 Ti 4 GB.
  • DDR4 8×2 16 GB RAM.
  • i5 10.nesil işlemci.
  • 64 Bit işletim sistemi.
Hocam YouTube'da tanınmadan uzun, editsiz veya editi az olan oyun videoları çekmenizi önermem. Daha çok funny moments tarzı fazla uzun olmayan Epic anlar ya da komik anlar gibi özel anları birleştirip oluşturacağınız videoların tutma ihtimali daha yüksek. Ayrıca YouTube Reels'lerini de kullanmayı ihmal etmeyin. Düzenli video atın, sakın bot işlerine bulaşmayın. Şansınız da varsa bunları yaparak kitle elde edebilirsiniz. Bunun dışında bütçeniz el verirse Google Ads kullanabilirsiniz ama bunun için birkaç video atmanız daha iyi olacaktır. Şuan aklıma gelenler bunlar.

Geri
Yukarı