YouTube'da hangi oyunlar tutar?

Gerald_Emo

Decapat
Daha fazla  
YouTube'da 2020'den belli içerik üreticisiyim. Oyun videoları atarak 1550 civarı aboneye ulaştım. Ne tarz oyun videoları çekersem tutar? Güzel oyunların çoğu bitti, o yüzden sizden yardım almak istiyorum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Genel olarak insanların zorluğundan veya pahalılığından dolayı oynayamadığı oyunlar iyi izlenecektir. Eski oyunlardansa öğretici tarzda videolar çekerseniz izlenirsiniz diye tahmin ediyorum. Örneğin Minecraft oynarsanız pek izlenmeyecektir fakat Minecraft'ta bir farmın nasıl yapıldığını anlatırsanız daha iyi izlenir. Bir Half-Life izlenmez fakat Elden Ring izlenecektir.

YouTube'da 2020'den belli içerik üreticisiyim. Oyun videoları atarak 1550 civarı aboneye ulaştım. Ne tarz oyun videoları çekersem tutar? Güzel oyunların çoğu bitti, o yüzden sizden yardım almak istiyorum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Son zamanlarda pixel oyunlar ve minecraft oyunu tutuyor. Troll videolarının devri (ALLAHA ŞÜKÜR CRİNGELİK BİTİYOR) survival'a yönelebilirsin. Son sürümlerde kendini bayağı geliştirdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı