YouTube'da Video Yayınlanmadığında Abone ve İzlenme Artıyor

227845

Hectopat
Daha fazla  
Bundan yaklaşık 1 yıl önce Minecraft videoları yayınlamaya başladım. Bir süre sonra ise (bundan yaklaşık 6-7 ay önce ise) ilk canlı ders deneyimimi anlatmak için YouTube'da bir video yayınladım. Ancak bu günlerde o videonun o kadar çok izleneceğini hiç düşünmedim. Ancak birkaç hafta öncesine kadar her şey normaldi ancak daha sonra yeni videolarım izlenmemeye ve abone sayım azalmaya başladı. Bir süre sonra evde olmadığım için birkaç günlüğüne video yayınlamayı kestiğimde ise abone sayım artmaya ve EBA Canlı Ders ile ilgili videoma yorumlar gelmeye başladı. Tekrar video yüklemeye başlayınca da abone sayım yeniden azalmaya ve videolarım tekrar izlenmemeye başladı. Bu sorunun nedeni ne olabilir ve EBA Canlı Ders videolarını kaldırınca sorunum çözülür mü?

Bir sorun yok ortada, şans meselesi.
Şans meselesi olduğunu sanmıyorum ama sanırsam buna EBA canlı ders videom sebep oluyor. EBA canlı ders videolarını kaldırsam sorunum çözülür mü? (Onun dışındaki diğer videolar az izleniyor).
O da onların kanıtı

EBA Canlı Ders videosu olan

Screenshot_20201102-090328.png

En son yayınladığım video olan

Screenshot_20201102-090335.png

Nasıl bir şanssa artık video yayınlayınca izlenmelerim ve abonelerim azalıyor ama video yayınlamayı kesince tam tersi oluyor.
YouTube'un algoritması ile alakalı. Video kaldırmak ya da eklemek sorunu çözmez.

Belki de sadece tesadüftür ya da siz öyle sanmışsınızdır. O kadar takılmayın, işinizi hobi olarak yapın.
Daha da ilginci şimdi ise bir kullanıcı bana sakıncalı bir sitenin bağlantısını attı (daha sonra onu engelledim).

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı