Yük altında i5 3470 CPU 70-80 derece oluyor

Arkadaşımın attığı Snowman olabilir. Macun olarak da Arctic MX4 iyidir.

@Quantum9 @Yener K. @Control Panel Önerileriniz için teşekkür ederim ancak termal macunla fan bütçemi biraz aşıyor şu an. Sadece fanı alsam, termal macunu daha sonra alsam sorun olur mu? Birde şunu sormak istiyorum elimde şöyle bir fan daha var bu mu daha iyidir yoksa şuan takılı olan mı?

Dosya Ekleri

• 1608969c04cf02ee974b4d87792a962012a725.jpg
    1608969c04cf02ee974b4d87792a962012a725.jpg
    109,6 KB · Görüntüleme: 26
Soğutucunun yanında gelen olursa kullanabilirsiniz. Daha sonra da iyisini alabilirsiniz. Fakat mutlaka macunu yenileyin derim.

Sadece termal macunu da alabilirsin ama ben hangisi daha çok etkiler bilmiyorum, arkadaşlar yardımcı olacaktır.
Peki yukarıda belirttiğim fan hakkında ne düşünüyorsunuz? Onu taksam sıcaklıklar az da olsa düşebilir mi sizce?
Soğutucunun yanında gelen olursa kullanabilirsiniz. Daha sonra da iyisini alabilirsiniz. Fakat mutlaka macunu yenileyin derim.

Tamamdır öyle yapayım o zaman. Peki yukarıda belirttiğim fan hakkında ne düşünüyorsunuz?

@Quantum9 @Yener K. @Control Panel Önerileriniz için teşekkür ederim ancak termal macunla fan bütçemi biraz aşıyor şu an. Sadece fanı alsam, termal macunu daha sonra alsam sorun olur mu? Birde şunu sormak istiyorum elimde şöyle bir fan daha var bu mu daha iyidir yoksa şuan takılı olan mı?
Dark iyi bir marka değil diye biliyorum ama emin değilim. Snowman daha iyi.

Ben zaten Snowman için demiştim. Dark zaten takılı olan değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı