Çözüldü Yüksek Bellek Kullanımı Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ofseven

Hectopat
Daha fazla  
NpNN2L.png

Sistemimde sebebini göremediğim bir bellek yetersizliği yaşıyorum. Eskiden 4GB bellek işimi görürken şimdi sadece tarayıcı ve Spotify'da %70-80 arası kullanım gösteriliyor. Görev yöneticisinden tüm gereksiz programları kapadım, ama çok değişen bir şey olmadı. Şu an belleği arttırma gibi bir şansım olsa da işletim sistemim 32 bit olduğu için bir şey değiştirmiyor. 64 bit ISO dosyası mevcut olmasına karşın kurulumda sıkıntılar yaşıyorum (Windows yükleyicisinden yükledim). Photoshop, Sony Vegas'ı geçtim normal kullanırken bile belleğim çok yüksek olduğundan ek bir iş yapamıyorum. Belleğimde nasıl boşluk yaratabilirim, ya da en azından bu rakamı daha da düşürüp nasıl bir rahatlama sağlayabilirim?

Bu arada internette yazılan, çizilen, Technopat'ta aratıp bulduğum konulardaki her işlemi daha önce yaptım. Hatta az önce de tekrar hepsinin üzerinden geçtim/tekrar yaptım.

Bunlara ek olarak da SSD'ye ihtiyaç kalmadan disk yazma hızında artış sağlayabilme şansım var mı?

Sistem özelliklerim:
  • 4GB DDR3 1333MHz Bellek
  • i3-2100 3.10GHz İşlemci

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne demek. Sosyalde insanlara yardım edip sorunlarının çözüldüğünü görünce kendimi mutlu hissediyorum. Bol FPS'li ve mavi ekransız günler dilerim. @Silinen üye Sorun çözüldü.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı