Yüksek FPS'e Rağmen Oyunların Akıcı Olmaması

Teşekkürler tavsiyeleriniz için, Windows 10 sürüm 1607'ye geçtim sorun ortadan kalktı ayrıca PUBG oyununda anlamadığım bir şekilde FPS artışı var.
@Mr. Marc Windows 10 1607 .iso dosyasını indirip baştan Windows kurar gibi kurdum, kurulu uygulamalar pek önemli olmadığı için dosyaları sabit diskime yedekledim.

Windows otomatik güncellemiyor mu yeni sürüme?

Oyunlarda FPS yüksek olmasına rağmen (CS:GO'da 300 FPS civarı) Windows 10'un 1803 sürümüne geçtikten sonra akıcılık sorunu oluştu. Hem akıcı değil hem de ekranda yırtılmalar çok fazla. Çözümü var mıdır?
i7 8700K, GTX 660 Ti, G.Skill 3200 Mhz RAM
@Mr Cops Siz de faydanalabilirsiniz. Windows yeni güncellemeden sonra oyuna girişte hata veriyordu sürümü geri alınca düzelmişti.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Silinen üye Gerçekten 1607 sürümünde PUBG de FPS artışı oldu mu? Düşmüş olmasın? Ben 1803 kullanıyorum bilgisayarım eskiye nazaran daha hızlı ve PUBG de 1803 sürümünde FPS artışı oldu. 1803 ü temiz bir şekilde kurarsanız sizdede düzgün çalışacağına inanıyorum. (y)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı