Yüksek kapasiteli telefon bataryaları yalan mı?

DenBay Tech

Hectopat
Makaleler
5
Elimde iPhone X mevcut ve batarya sağlığı %76'yı gösteriyor. Batarya da ses tuşlarının taraftan şişmiştir. Orijinal adı altında çakma bataryalar mevcut ve o işe girişmek istemiyorum. Rova batarya buldum hem 2716 mAh hem de 3200 MAh'e pil satıyor iPhone X için. Yüksek kapasiteli gerçek mi ve aldığıma değer mi?

Özellikleri:
iPhone X global A1865.
İşletim sistemi: iOS 15.3.1
Renk: Beyaz kasa.
Kapasite: 256 GB.
Mevcut batarya: 2716 mAh orijinal bataryası (maksimum 2100 mAh tutuyor)

Hocam Deji batarya geçtiğimiz senelerde alışverişim olmuştu çok ilgililer ve garantili ürün satıyorlar bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Not: Aldığım zaman telefonumda batarya sorunu var sanıyordum fakat cihazın kendisinde arıza olduğu için durumu kendilerine belirttim 1 ay geçmesine rağmen koşulsuz iade aldılar.

iPhone gibi cihazlarda X ve üzeri modellerde orijinal taktırmayı doğru buluyorum. Daha eski modeller artık miladını dolduracağı zamanları beklerken çakma kaliteli bataryalar onlarda denenebilir. Ama sizin cihazınız için orijinal almanızı tavsiye ederim.

iPhone gibi cihazlarda X ve üzeri modellerde orijinal taktırmayı doğru buluyorum. Daha eski modeller artık miladını dolduracağı zamanları beklerken çakma kaliteli bataryalar onlarda denenebilir. Ama sizin cihazınız için orijinal almanızı tavsiye ederim.
Hocam Deji batarya geçtiğimiz senelerde alışverişim olmuştu çok ilgililer ve garantili ürün satıyorlar bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Not: Aldığım zaman telefonumda batarya sorunu var sanıyordum fakat cihazın kendisinde arıza olduğu için durumu kendilerine belirttim 1 ay geçmesine rağmen koşulsuz iade aldılar.
Cihaz ve pil sağlık konusunda uzun ömürlü değilerdir.

Sorun şu ki telefon her ne kadar 5 yıllık bir telefon bile olsa orjianl bataryası hala çok pahalı. Apple haricindeki orjinal pillere de güvenemiyorum çakma olma ihtimallerine karşı üçüncü parti piller bakıyorum. Deji’de ise telefonun şarj entegresinin yandığı iddia ediliyor onun için güvenemedim. Sizce Bütün yüksek kapasiteli piller gerçek mi yoksa sahte mi ?

Yani gerçekten 3200 mAh’mi ?

Sorun şu ki telefon her ne kadar 5 yıllık bir telefon bile olsa orjianl bataryası hala çok pahalı. Apple haricindeki orijinal pillere de güvenemiyorum çakma olma ihtimallerine karşı üçüncü parti piller bakıyorum. Deji'de ise telefonun şarj entegresinin yandığı iddia ediliyor onun için güvenemedim. Sizce bütün yüksek kapasiteli piller gerçek mi yoksa sahte mi?

Yani gerçekten 3200 mAh'mi?

mAh değerinde yanlış olduğunu düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı