Yüksek okunan ezan sesi nereye şikayet edilebilir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kaç kere bu muhabbet döndü. Daha öncede söyledim. Evinizin yanında bir ibadethane varsa, istediğini çalar. Bir yıl kilisenin yanında bir evde kaldım. Çan sesi vardı her gün. Bir kişi bile kardeşim bu ülkede Hristiyanlar azınlık çalmayın demedi. Siz bu kafada devam ederseniz, daha çok şikayet edersiniz.

Söz de Müslüman'lar.

Müslüman adam yanlış yapan kişiyi uyarır. Yanlış yapan kişi sizsiniz ve arkadaşlar da uyarmış. Hangi dine inanıyorsunuz veya inanmıyorsunuz bilmiyorum, bilmeme de gerek yok.
Ezan okunmasının amacı Müslümanları ibadete çağırmak, kimse duymayacaksa ne amacı var?

Merhaba ben Bolu'da yaşıyorum burada ezan sesi çok yüksek okunuyor ve bundan artık rahatsız olmaya başladım yüksek ses ile şarkı dinlesem bile gene duyulabiliyor ben savcılığa şikayet etsem veya zabıtayı arasam ilgilenilir mi?

Saygı değer imamın telefonunu isteyip bana verir misin daha da sesi artırmasını rica edeceğim.
Müslüman adam yanlış yapan kişiyi uyarır. Yanlış yapan kişi sizsiniz ve arkadaşlar da uyarmış. Hangi dine inanıyorsunuz veya inanmıyorsunuz bilmiyorum, bilmeme de gerek yok.
Ezan okunmasının amacı Müslüman'ları ibadete çağırmak, kimse duymayacaksa ne amacı var?

Aynen öyle.

Ezan okunmasının amacı Müslüman'ları ibadete çağırmak, kimse duymayacaksa ne amacı var?

Saygı değer imamın telefonunu isteyip bana verir misin daha da sesi artırmasını rica edeceğim.

Aynen öyle.

Gidin arabistana orada istediğiniz kadar dinleyin :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı