Yüksek Puanlı İmam Hatip Lisesine Gitmek

Emere Prikom

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben liseye geçtim. Şuanda %90 ihtimalle İmam Hatip lisesine gideceğim. Sizce gitmeli miyim? Eğitimi iyi mi? Cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar ben liseye geçtim. Şuanda %90 ihtimalle İmam Hatip lisesine gideceğim. Sizce gitmeli miyim? Eğitimi iyi mi? Cevaplarsanız sevinirim.
İmam Hatip liselerinin çoğunluğunda ağırlıklı Kur'an ve Arapça dersleri görülmekte. Burada yüzdelik puanın ve hedefin daha önemli. Bu arada son tercih tarihi bitmiş, nakil yaptırmayı mı düşünüyorsunuz?

Matematik hocam ilk 2 yılında bir imam hatip lisesinde görev yapmış. Gerçekten çocukların matematik işlem yeteneği yokmuş. Çarpma ve bölmenin, toplama ve çıkarmadan önce geldiğini dahi bilmiyorlarmış. O yüzden pek tavsiye etmem.

Matematik hocam ilk 2 yılında bir imam hatip lisesinde görev yapmış. Gerçekten çocukların matematik işlem yeteneği yokmuş. Çarpma ve bölmenin, toplama ve çıkarmadan önce geldiğini dahi bilmiyorlarmış. O yüzden pek tavsiye etmem.

Bu tür öğrencilerin daha önce okuduğu okullar da bu konuda etkili olduğu için bu şekilde yargılamak yanlış olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı