Yüz yüze eğitim zorunlu değil!

Manisa Valiliği şu tweet'i retweetlemiş. Bilgi doğru.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

evde dikkatim çok dağılıyor
Bende böyle bir durum yok. Ev genelde sessiz oluyor, elimde de kaynak fazlaca var.
Konuyu daha fazla dağıtmayalım. Gitmek isteyen gider, gitmek istemeyen gitmez. Bana dediğim şeyler daha mantıklı geldiği için gitmeyeceğim. Bu dönemde ailemi ve kendimi de riske atmam zaten.

Hayır, alakası yok. Demek istediğim; sadece elinin altındaki kaynaklardan çalışarak bile notlarını iyi tutabiliyorsun. Internette zaten bir ton konu anlatımı var. Taktiğini, püf noktasını da veriyorlar.

Sizin açınızdan ve sizin düşüncenizden bakarsak olaya. Niye açık öğretime geçmiyorsunuz o zaman? Daha rahat olmaz mı hocam? Sonuçta evde çalışabiliyorsunuz notlarınızı iyi tutabiliyorsunuz. Püf noktaları ve taktiği alabiliyorsunuz :).

Sizin açınızdan ve sizin düşüncenizden bakarsak olaya. Niye açık öğretime geçmiyorsunuz o zaman? Daha rahat olmaz mı hocam? Sonuçta evde çalışabiliyorsunuz notlarınızı iyi tutabiliyorsunuz. Püf noktaları ve taktiği alabiliyorsunuz :).
Aileme söylediğimde izin vermediler. Yoksa 11 itibariyle geçecektim zaten.

Sağlık olsun. Çalışmak isteyen çalışır lafınıza katılmadığımı belirteyim son olarak. Herkes sizin gibi evde adapte olamıyor derslere. Ya da imkanı olmuyor.
Kendi adıma konuştum ben. Açıkçası böyle daha iyi oluyor benim için. Notlarım da buna kanıt.

Yeni konular

Geri
Yukarı