Yüzüklerin Efendisi yenilenmiş 4K nereden bulunur?

Hocam böyle yazınca bir kaç site çıkıyor bazılarında 4k paylaşılmış ama bir bakın, şimdi link paylaşıp ceza yemek istemem :D
1654795942019.png

Hocam böyle yazınca birkaç site çıkıyor bazılarında 4K paylaşılmış ama bir bakın, şimdi link paylaşıp ceza yemek istemem :D
Eki Görüntüle 1414234

Çoğu siteye baktım Remastered değil bir de buradaki kalite ve renk farkına bakın;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çoğu siteye baktım Remastered değil bir de buradaki kalite ve renk farkına bakın;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam internete düşmesi biraz zaman alabilir gibi. İlla ki vardır da bizim bilmediğimiz torrent sitelerinde vardır yüksek ihtimal.

@leftieaf konuyu hortlatmış olacağım ama ben de arıyorum tüm serinin extended ve 4k versiyonlarını. (LOTR ve Hobbit) Siz bulabildiniz mi? Torrentlerde yok. Zamunda'da var o da bulgarca. ilk filmi 131 GB emek emek indirdim bulgarca dublajlıymış. Kaldık öyle. yts.mx'de var ama o da 10 GB. Bana daha büyük boyutlu olması gerekir gibi geldi.

Sizde var mıdır tüm seri extended 4k.

Geri
Yukarı