Yulaf ezmesi kilo aldırır mı?

100 gram yulaf, 200-250 gram yoğurt, biraz hindistan cevizi yağı ve muz fena oluyor gerçekten. Hem yemesi zevkli hem sağlıklı hem de gün içerisinde diğer öğünlerle desteklenirse kilo aldırır. (Metabolizmanızda bir anomali yoksa tabi.)

Yıllardır zayıfım ve bir türlü kilo alamıyorum. Bunun birçok sebebi olabilirmiş.
Bağırsaklarda kurt yoksa veya başka bir sağlık sorunu yoksa kilo alırsınız. Benim gittiğim bir doktor, bazı kurtların mikroskopta bile tespit edilemediğini söylemişti. Test dahi istemeden ilaç yazmıştı. İlacı kullandım ama hiç kilo almamı sağlamadı. Demek ki sebep kurt değil.

Yıllardır zayıfım ve bir türlü kilo alamıyorum. Bunun birçok sebebi olabilirmiş.
Bağırsaklarda kurt yoksa veya başka bir sağlık sorunu yoksa kilo alırsınız. Benim gittiğim bir doktor, bazı kurtların mikroskopta bile tespit edilemediğini söylemişti. Test dahi istemeden ilaç yazmıştı. İlacı kullandım ama hiç kilo almamı sağlamadı. Demek ki sebep kurt değil.

Hızlı metabolizmadan olabilir. Sağlıklıysan sorun değil takma kafana.

Benim amacım kilo almak o yüzden yüksek kalorili besinler yemeye çalışıyorum. Bu karışımıda 4 5 gündür yiyorum kilo aldırır mı aldırmaz mı onu merak etmiştim.

Yulafı bir tık fazla koyabilirsin ben bu şekilde 6 kilo almıştım.

58 Kilodan 73 kiloya çıkmış biri olarak söylediğin tarif kilo aldırır. Lakin bunu normal 3 öğününü aldıktan sonra ek olarak yersen daha hızlı sonuç alırsın.
Birde karın kasına önem ver kesin bir anda vücuda yükleme yapılınca göbek meydana gelebiliyor.

58 Kilodan 73 kiloya çıkmış biri olarak söylediğin tarif kilo aldırır. Lakin bunu normal 3 öğününü aldıktan sonra ek olarak yersen daha hızlı sonuç alırsın.
Birde karın kasına önem ver kesin bir anda vücuda yükleme yapılınca göbek meydana gelebiliyor.

Evet sporuma bu yönde yön veriyorum.
Kilo almak için alman gereken kaloriden daha fazla kalori alman gerekir. Sadece yulafla olacak iş değil.

Günde 3300 kalori alıyorum. Yeter herhalde :p

Yeni konular

Geri
Yukarı