Yulaf ısıtılarak yenir mi?

ZenginMahmut

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videodaki gibi yulaf yapıyorum kendime diyetteyim ama arkadaşlarım yulaf ısıtılarak yapılmaz direkt shake ya da kaseye atıp karıştırılır diyorlar. Siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar,

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videodaki gibi yulaf yapıyorum kendime diyetteyim ama arkadaşlarım yulaf ısıtılarak yapılmaz direkt shake ya da kaseye atıp karıştırılır diyorlar. Siz ne düşünüyorsunuz?

Milyonlarca insan yapıp zehirlenmedilerse sana bir şey olmaz. Et pişince protein kaybeder mi kaybetmez mi onu düşün mesela. Protein için çiğ yemezdin eti, değil mi? Ama kaybetmediği için sorun yok.

Hocam ister buz şeklinde yiyin zevk meselesi bu bir şey olmaz.
Ben yediğim zaman sütle karıştırıp yiyorum sıcak güzel değil bence, a101 yulafı almayın bu arada.

Ben biraz yulaf, süt, bir yumurta, biraz da protein tozu Blender'dan geçirip, tavada pankek yapıyorum tadı güzel oluyor.
Arkadaşım da suda haşlayıp üzerine süt ekleyerek yiyor. Yulafın tek başına tadı çekilmiyor.

Senelerdir yapıyorum böyle canım çekince
Senin arkadaşların kaynak "Trust'me bro" sanırım pankek, yulaf lapası, shake her türlü gider ben bazen sadece kaynar suyla ıslatıp fıstık ezmesi muz atıp yiyorum.

Geri
Yukarı