Yunanistan'ın S-400 tutumu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yunanistan kim köpek ki Türkiye'nin içişlerine karışma cürretini gösterebiliyor? Hani kabul etseler kaç yazar, etmeseler kaç yazar.

Güç dengesine gelecek olursak; Hangi güç dengesi acaba? Ben şahsen ortada bir denge göremiyorum da :D

Adamların onca derdi tasası varken hâlâ bizle uğraşması ayrı bir komedi.

F-35'i algılayabilecek kadar güçlü radarlara sahip değil?
Üretiminde kendimizin de olduğu ''F-35'' karşı önlem olarak ''S-400'' almak biraz saçma değil mi sence? Bence ''S-400'' askeriyeden çok siyasi bir hamle. Dediğim gibi Türkiye'ye şu an hiç kimse savaş ilan edemez. Kendi savunma sistemlerimizi yapacak zamanımız var.
Hocam yara veririz. 😂😂😂😭😭
Biz Yunanistan'dan daha güçlü bir ülkeyiz. Yara değil, delik açarız; sen merak etme.

Badbadgirls sana bu konuda katilamayacagim. S-400'ler 1980'lerin basinda planlandi ve 27 yil sonra yani 2007'de uretildi. Ruslardan bahsediyoruz bir de. Bu sistemleri yapmak oyle kolay ve basit is degil. Yillarca tecrube, calisma, uretim, muhendislik istiyor. Ruslar boyle bir teknolojiyi 27 yilda yaptiysa bizim yolumuz daha cok cok uzun.

Hava savunma sistemlerinde Ruslarin ustune millet de yoktur. ABD falan hikaye.

Yunanistan'i pek takmayin. Akli sira sidik yaristirmaya calisiyor da sen kim kopeksin derler.

Neyse herkesin kendi fikridir.

Son düzenleme:
Katılmıyorum zorla mı? Ne kadar bildiğin beni ilgilendirmiyor. Benim fikrim de bu. Türkiye ''İHA''da yapamazdı zaten. Zamani yoktu. Rusya'da anasının karnında öğrendi. Bence bu konjektürde ''S-400'' aciliyeti yok. Şimdiden çalışmalar başlayabilir ve ilerleme kat edilebilinir. Benim fikrim bu yönde. Katılırsın katılmazsın sana kalmış. Herkes kendi fikrini söyledi. Uzatmanın anlamı yok. Yazdıklarım hoşuna gitmiyorsa ''Göz Ardı Et'' özelliğini kullan.

Katil diye zorlayan mi oldu. Kendi kendini geriyorsun, ya da gerilmeye bahane arıyorsun.

TR IHA yapamaz diye bir şey dedigimi hatırlamıyorum. Hava savunma sistemi ile IHA'yi bir tutuyorsan o senin bileceğin iş.

Senin ülkende hava savunma sistemi 0. Sınırlarını koruyamayan ülkenin binlerce jeti olsa ne yazar? Önce kendini koruyacaksın. Arti olarak Avrupa'da değiliz. Hemen sınırımizda savaş dönüyor. Bize kimse saldıramaz düşüncesine girmeyin. NATO'ya da çok çok güvenmeyin. Daha önce cok arkadan attılar. Bir daha atmamalari için sebep yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı