Yurt dışı iPhone 15 Pro almak

Hattı taktığınız anda başlar süreniz. Nisan’da hat takarsanız Nisan’dan geri sayım başlar. Siz sıfır mı aldınız, özellikle mi çift fiziksel olarak aldınız yoksa denk mi geldi? Nereden aldığınızı paylaşmanız mümkün müdür?
Özellikle çift sim fiziksel aldım çin model diye geçiyor herhalde. sıfır aldım kapalı kutu. Forumda yasak sanırım paylaşmam. Ayrıca cevap için teşekkürler bende cihazı açtıgımız an simsiz kullansak bile süre başlar sanıyordum çok iyi oldu

Gerçek hocam, yıllardır devam ediyor. 3+3'tü, pandemide 4+4 oldu. Ama bu sürelerin uzaması kısalması, senelik yenilenmesi malum kalkadabilir değişedebilir.

Hocam IMEI kaydı yapılmayacak. O yüzden yarı fiyata geliyor olmasıyla uğraşmaya değer olduğunu düşünüyorum.
Anladığım kadarıyla IPhone'ların çeşitli bölge versiyonları var, donanımsal farklılık olmasından ötürü sadece o bölgede geçiyormuş uluslararası garantisi. Türkiye IPhone'ları Avrupa modeli olduğu için, Avrupa versiyonlu bir IPhone'un garantisi Türkiye'de de geçerliymiş.

37 liraya sıfır kutusunda Avrupa 256 GB 15 Pro aldım. Kazasız belasız inşallah. iOS beni şu an kanser ediyor şu an, bulamadığım ve ulaşamadığım şeylerle.
Hocam hayırlı olsun🙏 ben de 256 pro istiyorum malum mağazalarda 74 bin. Siz nasıl aldınız plan nedir yol gösterir misiniz

Özellikle çift SIM fiziksel aldım Çin model diye geçiyor herhalde. Sıfır aldım kapalı kutu. Forumda yasak sanırım paylaşmam. Ayrıca cevap için teşekkürler bende cihazı açtıgımız an simsiz kullansak bile süre başlar sanıyordum çok iyi oldu.

Aynısının Pro Max'ini ben aldım 15 Pro Max 256 Çin versiyon. Şu anda bir sıkıntı yok. Sadece her uygulamaya ilk girişte WLAN mı hücresel mi diye soruyor o tilt ediyor ilk başlarda :D

Aynısının Pro Max'ini ben aldım 15 Pro Max 256 Çin versiyon. Şu anda bir sıkıntı yok. Sadece her uygulamaya ilk girişte WLAN mı hücresel mi diye soruyor o tilt ediyor ilk başlarda :D
Aynen hocam valla tilt oldum her uygulamada :D siz süre bitince napmayı düşünüyorsunuz

Merhabalar hocam bende bugün 32600 gibi bir fiyata çift fiziksel simli iphone 15 pro aldım çin cihazı olarak geçiyordu sanırım. 8 ay sonra Eylül gibi kapanıcak doğal olarak. Tek merak ettiğim konu ben şimdi cihazı alsam wifi bağlı hat takmadan kullansam nisana kadar felan, bunun süresi başlamaz değilmi
Hayırlı olsun hocam uyguna gelmiş, Çin sürümlerinde olan çeşitli yazılımsal kısıtlamalardan dolayı pek tavsiye edilmiyordu ama neyse. Sim kart takmadan istediğiniz kadar kullanabilirsiniz, kayıt süresi başlamaz.

Hayırlı olsun hocam uyguna gelmiş, Çin sürümlerinde olan çeşitli yazılımsal kısıtlamalardan dolayı pek tavsiye edilmiyordu ama neyse. Sim kart takmadan istediğiniz kadar kullanabilirsiniz, kayıt süresi başlamaz.
sağolun hocam mart gibi takıp yıl sonuna denk getirmeyi düşünüyorum ondan sormuştum :) çin versiyonda wlan gibi isim farklılıkları var onun dışında bir eksiklik göremedim

Yeni konular

Geri
Yukarı