Yurt dışı S23 Plus telefona IMEI atılabilir mi?

recep harman

Decapat
Daha fazla  
Yurt dışından telefon alacağım ama yeni zamlardan sonra resmi olarak açtıramıyorum, açtırsam da Türkiye fiyatına yakın bir fiyat oluyor. O yüzden IMEI'ye başvurdum, her telefona IMEI olmaz diye duydum. S23 Plus alacağım ama hiçbir telefoncuda IMEI için kesin bir şey konuşmadı. 8000 TL fiyat gibi bir fiyata açarız, bir daha da kapanmaz dendi. Bileniniz varsa eğer söyleyebilir mi, S23 Plus'a IMEI olur mu?

8000 TL mi? 200 Lira'ya IMEI attıkları telefona uyguladıkları işlemlerin aynısını uygulayacaklar muhtemelen. Lütfen telefonculara adımınızı bile atmayın. Dolandıracak insan arıyor adi şerefsizler.

İyi bir telefoncu bulmanız gerek. İçini açması lazım anakarta işlem uygulamak için. Ama 8000TL çok fazla.

Telefoncu bulurum 8 k vermeyede razıyım aklımdaki tek soru S23Plus modeline IMEI oluyor değil mi?

8000 TL mi? 200 Lira'ya IMEI attıkları telefona uyguladıkları işlemlerin aynısını uygulayacaklar muhtemelen. Lütfen telefonculara adımınızı bile atmayın. Dolandıracak insan arıyor adi şerefsizler.

Ona gerçekten bende çok şaşırdım ama aradığım diğer telefoncularda ona yakın bir fiyat biçtiler hatta dolar arttıkca fiyatta artar gibi yanıtlar aldım.

Telefoncu bulurum 8 k vermeyede razıyım aklımdaki tek soru S23Plus modeline IMEI oluyor değil mi?

Ona gerçekten bende çok şaşırdım ama aradığım diğer telefoncularda ona yakın bir fiyat biçtiler hatta dolar arttıkca fiyatta artar gibi yanıtlar aldım.

Riskli bir işlem ama anakartı açmaları gerek. Telefoncu sorumluluk kontrol etmeyebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı